Papírový model 3D - vlk černý

Papírový model 3D - vlk černý

Kód produktu: PP-1LTV-BLA

Velký černý vlk vypadá divoce. Každému interiéru dodá dravý charakter, nejlépe vypadá jako ozdoba. Trofej nabízená naším obchodem ozdobí Vaši stěnu. Představujeme nástěnnou dekoraci vyrobenou z kvalitního kartonu. Černý papírový vlk je velký jako živý prototyp, ale velmi lehký. K připevnění na stěnu potřebujete pouze samolepicí háček, který je součástí sady. Vlk na vás čeká v obchodě iPicasso. Užijte si nakupování.

Pokud vás nudí klasické nástěnné dekorace, papírový vlk je perfektní volbou. Je vyrobena z černého potahovaného kartonu, který dokonale imituje vysoce kvalitní materiály. Výběrem této trojrozměrné trofeje přispíváte ke snížení produkce plastů. Staráte se o přírodní prostředí, které je pro nás všechny velmi důležité.

  • Rozměr ve složeném stavu: 40x28x40 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 4

Srovnání velikostí

černý
šedý
Dostupnost: vyprodáno (zbývá pouze 1 kus) (zbývají pouze 2 kusy) (zbývají pouze 3 kusy) (zbývají pouze 4 kusy) (zbývá pouze 5 kusů) > 5 kusů
Hlídat dostupnost
590 Kč

Jedinečná dekorace do vašeho interiéru
Přestože je nabízený vlk vyroben z kartonu, jedná se o dekoraci plnou dynamiky a jedinečnosti. Skvěle se proto hodí do interiérů zařízených v dravých stylech. Paradoxně nejlépe ladí s jemnými texturami a barvami. Skvěle se bude hodit do moderních interiérů zdobených špetkou fantazie a dobrého vkusu.
Černý papírový vlk pro vlastní montáž
Sada obsahuje všechny prvky potřebné k sestavení černé 3D ozdoby na zeď. Montážní návod provede uživatele celým procesem a rychleschnoucí lepidlo bez zápachu práci urychlí. Nemusíte se bát, že skládání černého papírového vlka bude složité, protože na každém prvku máme natištěné symboly, díky kterým při skládání neuděláte chybu. Objednejte si svého černého vlka ještě dnes!

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník