Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - maska Darth Vader

Papírový model 3D - maska Darth Vader

Kód: PP-3DRT-BLA

Originální maska ​​je nepostradatelným prvkem tematických večírků nebo kreativních focení. Velmi často se stává, že vybraný kostým může oslovit i jinou osobu. V takové situaci duplikovaný styl nevypadá tak efektivně. Na pomoc přichází značka Papercraft, která vytváří hotové stavebnice Paperraz. Originální maska ​​Vadera je skutečnou lahůdkou pro fanoušky populárního sci-fi filmu "Star Wars".

  • Rozměr ve složeném stavu: 25x30x31 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Darth Vader
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Co je Paperraz?

Paperraz jsou kompletní sady skládající se z jednotlivých 3D konstrukčních prvků. Toto je způsob, jak vytvořit trojrozměrnou a jedinečnou masku, která bude perfektní pro kreativní focení nebo hry Star Wars. Mezi širokou nabídkou masek se najde model, který osloví děti i dospělé. Udělej si sám maska ​​Darth Vader je sada, která povzbuzuje lidi ke společnému trávení času. Technika skládání odkazuje na origami a spočívá v ohýbání jednotlivých hran a spojování kartonových prvků. Maska Vader je vysoce kvalitní model, protože každý prvek do sebe dokonale zapadá, což zaručuje úžasnou 3D práci.

Papírová maska ​​Vader pro fanoušky Star Wars!

Mimořádná pozornost věnovaná detailům a vysoce kvalitní zpracování každého prvku zajišťují zábavu a vytvoření jedinečné trojrozměrné masky. Díky tomu může být perfektním tipem na dárek pro fanouška "Star Wars". Předpokládaná doba výroby masky je cca 3 hodiny. Druhá úroveň obtížnosti umožňuje sestavit model společně s dítětem. Prvky, které jsou součástí sady, jsou vyrobeny z italského designového kartonu označeného čísly a symboly. Sada obsahuje silné rychleschnoucí lepidlo, které umožňuje trvalé spojení každého prvku a pokyny užitečné při montáži.

Maska Vader je zárukou skvělé zábavy

Papercraft masky Paperraz jsou sety zaručující zábavu, díky které se mohou rychle změnit v hobby a rozvíjet sběratelské vášně. Papírová maska ​​Vader je dokonalým doplňkem k outfitu připomínajícímu postavu ze Star Wars. Použití kvalitního barevného kartonu a pečlivé provedení prvků setu udělá z masky originální dekoraci interiérů odkazujících k žánru science fiction.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 25x30x31 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník