Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Rodinné hry

Ponořte se do světa nekonečné zábavy s našimi rodinnými hrami! Obnovte staré vzpomínky a vytvářejte nové s legendárními hrami jako "Člověče, nezlob se" a "Dostihy a Sázky". Tyto časově prověřené hry přinášejí radost a vzrušení do každého rodinného shromáždění a jsou zárukou, že vaše večery budou plné strategie, smíchu a přátelské soutěže. Ideální pro hráče všech věkových kategorií, tyto hry nejenže baví, ale také podporují strategické myšlení a sociální interakci. Nechte se vtáhnout do hry, kde každý tah může změnit osud, a kde skutečným vítězem je ten, kdo si užívá každý společně strávený okamžik. S našimi klasickými hrami se rodinná zábava stává nezapomenutelným dobrodružstvím! Prohlédněte si také sekci strategické deskové hry.

 • Amytis – visuté zahrady

  Amytis – visuté zahrady

  Rodinná hra, která vás zavede do dávného Babylónu, kde budete tvořit nádherné visuté zahrady pro královnu Amytis. Jako zahradní architekti budete skládat kartičky zahrad do tří pater a snažit se propojit co nejvíce stejných symbolů květin, keřů a jezírek. Vaším úkolem je navrhovat a skládat zahrady tak, aby vznikly co nejkrásnější zahrady. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 • Az Kvíz

  Az Kvíz

  Zahrát si oblíbený AZ kvíz není omezeno na odpolední televizní půlhodinku. Tato desková vědomostní hra vám umožňuje si ji užít kdykoliv. Stejná pravidla jako v televizní verzi, propojte 3 strany herního plánu žetony své barvy odpovídáním na záludné otázky ze všech oborů.

 • Az kvíz speciál: Sport a příroda

  Az kvíz speciál: Sport a příroda

  Tato speciální edice je zaměřena na otázky ze světa sportu a přírody, což zaručeně prověří vaše znalosti i strategické schopnosti. Propojte všechny tři strany herního plánu a získejte vítězství v této napínavé vědomostní hře.

 • AZ kvíz: Nové otázky

  AZ kvíz: Nové otázky

  S úplně novými otázkami budete moci testovat své znalosti a strategické schopnosti v různých oblastech. Tato hra je samostatně hratelná, ale můžete ji také kombinovat s otázkami z dalších her řady AZ Kvíz, čímž si zajistíte nekonečné množství herních variací.

 • Cestujeme po hradech a zámcích

  Cestujeme po hradech a zámcích

  Ideální volbou pro ty, kteří chtějí objevovat krásy českých a moravských památek z pohodlí domova. Tato desková hra nabízí nejen zábavu, ale také rozšíří vaše dějepisné znalosti a poskytne inspiraci na skutečné výlety. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; } .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 • Člověče, nezlob se!
  -10%

  Člověče, nezlob se! Člověče, nezlob se!

  Klasika pro celou rodinu! Člověče, nezlob se! je rodinná hra vhodná pro 2 až 6 hráčů od 4 let, s dobou hraní více než 20 minut. Dostanete všechny své figurky do bezpečného domova a užijete si tradiční zábavu plnou překvapení.

 • Dostihy a sázky
  -25%

  Dostihy a sázky

  Desková společenská hra, která spojuje strategii a štěstí. Staňte se majitelem stáje a správně investujte do koní a dostihů, abyste se stali vítězem. Tato hra je ideální pro rodinné večery nebo setkání s přáteli a nesmí chybět v žádné domácnosti.

 • Gump: Pes, který naučil lidi žít

  Gump: Pes, který naučil lidi žít

  Zažijte dobrodružství se psem Gumpem a jeho pánem Béďou ve hře Gump. Pomozte této dvojici překonat překážky a být opět spolu. Kooperativní hra plná emocí a strategického myšlení. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 • Hex Up!

  Hex Up!

  Nemůžete se rozhodnout, jestli sáhnout po logické či strategické hře, nebo třeba postřehovce? Pořiďte všechny v jednom balíčku. Originální česká hrací sada HEX UP! obsahuje celkem 6 her, z nichž každá má jiná pravidla i dynamiku. Hex Up! si mohou zahrát 2-6 hráčů, vhodné od 6ti let. Délka hry zhruba 15min. .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; } .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 • Karak
  doprava zdarma
  -10%

  Karak Karak

  Společenská hra Karak je původní česká rodinná hra, která má velmi jednoduchá pravidla. Každý hráč se ve hře Karak zhostí role jednoho hrdiny, který vyráží do labyrintu pod hradem Karak. Budete bojovat s nestvůrami a získávat zbraně a poklady.

 • Karak - figurky rozšíření
  -10%

  Karak - figurky rozšíření Karak - figurky rozšíření

  Vylepšete svůj herní zážitek s figurkami pro Karak! Toto kosmetické rozšíření obsahuje sadu 8 detailních plastových figurek, které nahradí kartonové figurky postav z rozšíření Karak: Regent a Karak: Sidhar, Kirima a Elspeth. Přineste do svého herního světa více detailů a estetiky.

 • Karak - Goblin
  -10%

  Karak - Goblin Karak - Goblin

  Ideální hra pro všechny fanoušky fantasy a karetních her. Vstupte do světa goblinů a nestvůr, sestavte si svůj balíček a prokažte svou odvahu a strategické myšlení. Staňte se hrdinou, který zvítězí nad temnotou gobliních jeskyní!

 • Karak - sada 6 figurek
  -10%

  Karak - sada 6 figurek Karak - sada 6 figurek

  Tato sada 6 figurek přináší nový vizuální rozměr vaší oblíbené hře Karak. Detailně zpracované figurky představují hrdiny ze základní hry, což zvyšuje atraktivitu a pohlcení do světa Karaku. Vylepšete svůj herní zážitek a přidejte do své sbírky tyto krásné figurky.

 • Kde domov můj? Evropa

  Kde domov můj? Evropa

  Zábavná kvízová hra, která vám umožní prověřit své znalosti a soutěžit stejně jako v televizní soutěži. Tato hra je ideální pro večery strávené s rodinou nebo přáteli, kde napětí a zábava nemají hranic.

 • KrisKros klasik

  KrisKros klasik

  Oblíbená společenská hra se slovy, kde tvoříte slova jako v křížovce. Kombinujte písmenka s různými hodnotami a umístěte je strategicky na herní plán pro maximální bodový zisk. Zábavná hra, která procvičuje paměť, myšlení a slovní zásobu, je ideální pro celou rodinu.

 • Máme rádi Česko

  Máme rádi Česko

  Týmová vědomostní hra inspirovaná oblíbeným televizním pořadem. Dva týmy soutěží ve znalostech o České republice, testují svou kreativitu a postřeh. Kdo získá nejvíce bodů ve všech disciplínách a stane se vítězem?

 • Opičko, nezlob se! - Zoo Prima

  Opičko, nezlob se! - Zoo Prima

  Fandíte seriálu ZOO? Zahrajte si Opičko, nezlob se a užijte si zábavu s Evou Burešovou, Štěpánem Benonim a dalšími oblíbenými postavami. Tato hra nabízí i druhou variantu, Procházka po zoo, kde se musíte vyhnout zvířecím překážkám a dojít do cíle jako první.

 • Panic Lab
  -10%

  Panic Lab Panic Lab

  Panic Lab: Rodinná hra pro 2 až 10 hráčů od 8 let, s dobou hraní 10 až 30 minut. V laboratoři je trochu chaosu. Budete dostatečně rychlí a podaří se vám najít tu správnou laboratorní potvoru jako první?

 • Receptář prima nápadů – soubor her

  Receptář prima nápadů – soubor her

  Receptář prima nápadů slaví 20 let a přináší unikátní balíček 20 her v jediné krabici. Zábava pro celou rodinu s Halma, dámou, prší a dalšími klasickými hrami, které si užijí děti i dospělí.

 • Sequence
  Doporučujeme

  Sequence

  Hra, která vás uchvátí svou kombinací strategie a náhody. Vaším cílem je vytvořit dvě nepřerušené řady pěti žetonů stejné barvy – takzvané sekvence. Sekvence můžete skládat horizontálně, vertikálně nebo úhlopříčně. To vyžaduje jak taktické myšlení, tak i trochu štěstí, protože nikdy nevíte, jaké karty vám nebo vašim soupeřům přijdou do ruky.

 • Soubor 150 her

  Soubor 150 her

  Zažijte hodiny zábavy s neuvěřitelnou kolekcí 150 klasických her, která se stane nepostradatelnou součástí vaší domácnosti. Od šachů po člověče nezlob se, tato sada přináší nekonečné možnosti pro všechny věkové skupiny.

 • Ubongo - druhá edice
  doprava zdarma
  -10%

  Ubongo - druhá edice Ubongo - druhá edice

  Hráči se snaží co nejrychleji sestavit skládačku z barevných dílků podle předlohy na hrací kartě a získat drahokamy. Cílem je nasbírat co nejvíce diamantů jedné barvy, než se přesypou hodiny. Děti mají ve hře stejnou šanci jako dospělí, a díky náhodnému prvku v rozdělování diamantů není nikdy předem jasné, kdo zvítězí.

 • Ubongo Junior - druhá edice
  -10%

  Ubongo Junior - druhá edice Ubongo Junior - druhá edice

  Hra, kde se všichni hráči snaží co nejrychleji sestavit skládačku z barevných dílků s motivy roztomilých zvířátek. Hra nabízí dvě úrovně obtížnosti, takže si malí hráči mohou vybrat mezi jednodušší skládačkou ze dvou dílků nebo složitější ze tří dílků. Zábava a výzva pro každého!

 • Zázraky přírody

  Zázraky přírody

  Máte pocit, že se vás potomci zeptali snad už na tisíc otázek? Vraťte jim to za pomoci zábavné rodinné hry Zázraky přírody inspirované stejnojmenným pořadem ČT. Dynamická hra s tisícovkou otázek spojuje vzdělávání s hravostí a bude bavit každého, kdo se k ní připlete. Za správné odpovědi se budete pohybovat po herním plánu a putovat tak do cíle. Finální otázku vám navíc vyberou soupeři. Kromě toho, že se dozvíte mnoho nového, vyzkoušíte si také řadu domácích pokusů!

 • Člověče nezlob se
  -25%

  Člověče nezlob se

  Člověče, nezlob se! - Česká klasika plná zábavy a napětí. Vyhazujte panáčky, pohybujte se po hrací desce a buďte první v cíli. Taktika, náhoda a smích vytvářejí nezapomenutelné chvíle pro celou rodinu. Zaručeno radostné a vzrušující hráčské zážitky!

 • Karak - Sidhar, Kirima & Elspeth
  -10%

  Karak - Sidhar, Kirima & Elspeth Karak - Sidhar, Kirima & Elspeth

  Rozšiřte své dobrodružství v podzemí s hrou Karak - Noví hrdinové - Sidhar, Kirima & Elspeth. Představujeme vám tři odvážné postavy, které přidají vaší hře novou hloubku a strategie.

 • Karak 2 - Sada 6 figurek
  -10%

  Karak 2 - Sada 6 figurek Karak 2 - Sada 6 figurek

  Přineste do své hry Karak 2 nový život! S touto sadou 6 plastových miniatur nahradíte kartonové figurky hrdinů za detailně propracované postavičky, které dodají vaší hře nový rozměr. Tyto miniatury jsou nejen estetickým vylepšením, ale také skvělým způsobem, jak se více ponořit do světa Karaku.

 • Karak: Deluxe set
  -10%

  Karak: Deluxe set Karak: Deluxe set

  Objevte kouzlo Karak: Deluxe setu, který promění vaši oblíbenou hru v nezapomenutelný zážitek. Obsahuje dvě exkluzivní šestistěnné kostky s dračí hlavou a kovový žeton prokletí se škorpionem a drakem. Přidejte do hry jedinečný styl a eleganci.

 • Karak: Regent
  -10%

  Karak: Regent Karak: Regent

  Dokonalé rozšíření pro všechny milovníky hry Karak, kteří chtějí svou hru obohatit o nové prvky a výzvy. Přináší nové strategické možnosti a zvyšuje komplexnost hry, což zaručuje hodiny zábavy a napětí. Připojte se k boji o osud Karaku a rozhodněte, zda padlý vládce získá zpět svou moc, nebo bude navždy poražen!

 • Kamionem po Evropě
  Nejvíc prodávané
  Doporučujeme

  Kamionem po Evropě

  Legendární kamiony už čekají, až zavelíte k odjezdu. Nemusíte ani nikam cestovat, Kamionem po Evropě se projedete v pohodlí svého obýváku. Oblíbená deskovka s dlouholetou tradicí se nyní vrací v nové grafické úpravě a absolutně stylovém obalu. Vydejte se s nákladem do evropských měst, buďte při jeho dopravě nejrychlejší a utržte co nejvíce peněz. Pak na vás čeká opojné vítězství. Kamioňáckým závodům se mohou oddávat už 2 hráči, celkem vás ale může být až 6. Hra obsahuje: 1 herní plán, 6 dřevěných kamionů v 6 barvách, 1 hrací kostku, 124 ks bankovek (31 ks od hodnoty 100, 500, 1 000 a 5 000), 91 karet (52 ks zakázek, 31 ks náhody, 2 x 4 ks přívěsů), 70 ks nákladů, 2 značky se samolepkami. Recenze ke hře: http://hrajeme.cz/opet-se-muzete-vydat-kamionem-po-evrope/ Recenze ke hře: https://www.fantasyplanet.cz/hry/kamionem-po-cesku-a-slovensku-male-vzdalenosti-male-pomery/ .embed-container { position: relative; padding-bottom: 56.25%; height: 0; overflow: hidden; max-width: 100%; } .embed-container iframe, .embed-container object, .embed-container embed { position: absolute; top: 0; left: 0; width: 100%; height: 100%; }

 • Adventure games: Monochrome a.s.

  Adventure games: Monochrome a.s.

  Fascinující kooperativní hra, kde se stanete součástí napínavého thrilleru. Společně s ostatními hráči se vloupáte do výzkumné budovy společnosti Monochrome a.s., kde na vás čeká řada záhad a tajemství k odhalení. Hra vás zavede do různých lokací, kde budete kombinovat předměty, mluvit s lidmi a hledat stopy, které vás dovedou k vyřešení celé záhady.

 • Adventure games: Sopečný ostrov

  Adventure games: Sopečný ostrov

  Vstupte do světa nečekaných dobrodružství a záhad s hrou Adventure games. Jako čtyři studenti - Alba, Katy, Jerome a Sato - se ocitnete na obyčejném výletě, který se však rychle změní v napínavou pátrací misi. Co se skrývá za pašeráckou bandou? Jaká tajemství ukrývá sopečný ostrov? To vše a mnohem více vás čeká v této kooperativní hře, kde je každý příběh unikátní a každé rozhodnutí může změnit osud celého týmu.

 • Adventure games: Žalář

  Adventure games: Žalář

  Strhující kooperativní hra, kde se ocitnete v temném středověkém vězení. Vaším úkolem je společně s ostatními hráči prozkoumat žalář, odhalit jeho tajemství a najít cestu ven. Budete kombinovat předměty, hledat stopy a mluvit s postavami, které vám mohou pomoci odhalit pravdu o vašem uvěznění. Každé rozhodnutí, které učiníte, ovlivní průběh hry a její konec.

 • Az kvíz speciál: Historie a zeměpis

  Az kvíz speciál: Historie a zeměpis

  Nový rozměr oblíbené soutěže. Vyberte si z témat, která vám nejvíce vyhovují, a utkejte se s přáteli ve vědomostním klání. Tato edice nabízí 4 oblasti témat, které můžete hrát samostatně, nebo je kombinovat se základní hrou AZ-Kvíz pro ještě větší zábavu a výzvy.

 • Bang - Vlaková loupež
  -10%

  Bang - Vlaková loupež Bang - Vlaková loupež

  Připravte se na napínavou vlakovou loupež, kde se rozhoduje o cenném nákladu. Budete ten, kdo se pokusí vlak vyloupit, nebo naopak využijete vagony k dopadení hledaných darebáků?

 • Bang Duel - Rozšíření Odpadlíci
  -10%

  Bang Duel - Rozšíření Odpadlíci Bang Duel - Rozšíření Odpadlíci

  Vylepšete své střelecké schopnosti s rozšířením Odpadlíci. Tato expanze přináší do hry čtyři nové herní možnosti a představuje skupinu nebezpečných pistolníků. Připravte se na napínavé souboje a strategické manévry.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Josef Turnajové šachy velikost 6

Spolupracujeme: Zahradní slunečník