Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - lev Niko

Papírový model 3D - lev Niko

Kód: PP-1LVN-SOL

Máte rádi ručně vyráběné dekorace? Je lepení papírových modelů vaším koníčkem? Nebo možná potřebujete něco speciálního na zeď? Náš internetový obchod iPicasso.pl nabízí model pro vlastní montáž v podobě papírového lva. Kvalitní lepenka, ze které je vyrobena hlava lva, potěší každého. Zaručujeme skvělou relaxaci a odpočinek při lepení této trojrozměrné ozdoby.

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x35x34 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - lev Niko
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Zlatý lev na zdi

3D trofej lva je elegantní a stylová dekorace. Interiér díky ní působí luxusně. Sada Papercraft obsahuje prvky ze silného potahovaného italského kartonu o gramáži 220-290 g/m, rychleschnoucí lepidlo, uživatelskou příručku a háček pro vystavení modelu na stěnu kanceláře nebo pokoje. Instalace je snadná a zábavná. Začnete položkou, která říká start. Každá položka je popsána; zahrnuje číslování. Detaily budete lepit postupně podle číslování. Záhyby uděláte podle značení ve formě čar. Všechny detaily můžete přilepit rychleschnoucím lepidlem; doporučujeme použít malé množství lepidla. Prostorovou dekoraci vytvoříte za šest hodin. Zavěste model na zeď jednoduchým způsobem - pomocí samolepícího háčku, který je součástí sady. Rozměry ozdoby po složení jsou 45x35x34 cm. Buďte konstruktivní a vytvořte oslnivou trofej lva.

Papírový lev - interiérový design

Interiéry potřebují metamorfózu a 3D papírový model změní jakýkoli prostor. Zajistěte si skvělou zábavu a vytvořte si sami jedinečnou nástěnnou dekoraci. Z účinku budete nadšeni. Trojrozměrná dekorace dodává interiéru stylový nádech. Sada Paperraz je připravena tak, aby z papíru snadno vytvořila trojrozměrnou postavu. Je to skvělý nápad na elegantní dárek nebo focení.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x35x34 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník