Papírový model 3D - dinosaurus zelený

Papírový model 3D - dinosaurus zelený

Kód: PP-1DIZ-WAS

Hledáte nápad, jak vyzdobit dětský nebo dospívající pokoj? Chcete, aby dekorace byly originální, poutavé a rádi byste trávili čas se svým dítětem? Bude dobré si koupit stavebnici Papperaz. Proces sestavení takto efektní dekorace je příležitostí k vzájemnému povídání a zábavě. Sada Paperraz je vysoce kvalitní produkt, který osloví milovníky origami a modelingu.

  • Rozměr ve složeném stavu: 48x32x60 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
890 Kč
Papírový model 3D - dinosaurus zelený
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
890 Kč

Zelený papírový dinosaurus je trojrozměrný model vyrobený z italského kartonu o gramáži 220-290 g/m. Díky němu si můžete sami zařídit originální interiér. Papírové modely vám umožní rozvíjet kreativitu a popustit uzdu fantazii.

Zelený papírový dinosaurus působivá nástěnná dekorace

Vše, co potřebujete k vytvoření jedinečných nástěnných dekorací, je součástí sady dostupné od iPicasso. Zelený kartonový dinosaurus je model, který ve složeném stavu vypadá opravdu efektně. Všechny prvky v balení jsou pečlivě oříznuty a oříznuty. Díky tomu je efekt opravdu působivý. Co k sestavení modelu potřebujete, je v zakoupené sadě. Při skládání využijete návod k použití a rychleschnoucí lepidlo. Značky umístěné na jednotlivých úlomcích umožňují efektivní spojení všech dílů. Díky troše trpělivosti a nasazení získáte opravdu originální dekoraci pokoje.

Zelený papírový dinosaurus - kreativní trávení volného času díky Paperrazu

3D model kartonového zeleného dinosaura je skvělý způsob, jak kreativně strávit volný čas. Díky vysoké obtížnosti je to skvělá zábava i pro dospělé. Tato sada vám umožní zbavit se stresu a uvolnit se. Velmi rychle se z této nevinné hry může stát fascinující koníček. Vlastní montáž jednotlivých prvků dává opravdu působivý efekt. Kartonový zelený dinosaurus je 3D model, jehož rozměry po složení jsou 48x32x60 cm. Intenzivní barva dekorace bude vypadat skvěle ve světlých místnostech a upoutá pohledy příchozích hostů. Upevňovací prvek, který je součástí sady, umožňuje stabilní montáž dekorací na zeď.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 48x32x60 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník