Papírový model 3D - maska Stormtrooper

Papírový model 3D - maska Stormtrooper

Kód: PP-3SHT-2WB

Jste fanouškem Star Wars? Viděli jste každý film ze série a se zrudlým obličejem jste sledovali nejnovější reaktivaci ságy, toužebně čekali na každou novou premiéru, a přesto se cítíte nespokojeni? Chtěli byste, aby se postavy, které pozorujete na obrazovce, staly hmatatelnějšími, aby se z obrazovky přesunuly rovnou k vám domů? Maska stormtroopera, kterou nabízíme, vám umožní hrát za jednoho z nejznámějších padouchů z nadčasové ságy o boji dobra se zlem. Stormtrooper není jednou z nejsilnějších, nejtrvalejších nebo nejnebezpečnějších postav ze Star Wars, ale je nepochybně nejrozpoznatelnější a nejcharakterističtější. Válečník oblečený v bílém obleku, voják beze slova námitky, plnící rozkazy svých vládců, stojící na temné straně síly, je značka sama o sobě, symbol rozpoznatelný prakticky po celém světě. Nutno uznat, že maska ​​vypadá skvěle!

  • Rozměr ve složeném stavu: 27x28x31 cm
  • Časová náročnost: 4 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Stormtrooper
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Můžete si to vyrobit sami!

Doba provedení masky stormtroopera je přibližně 3 hodiny a obtížnost sestavení je 3 z 5bodové stupnice. Její velikost po složení je 27x28x31 cm, přičemž výrobcem vychytávky je značka Paperraz. Prvky jsou umístěny v šabloně, vyrobené z designového italského kartonu o gramáži 220-290g/m, navíc sada obsahuje také rychleschnoucí lepidlo a uživatelskou příručku.

Vychytávka na večírek, párty nebo setkání fanoušků Star Wars

Nasaďte si na párty masku a sledujte nechápavé výrazy svých přátel! Darujte nádherný dárek milované osobě fascinované dílem George Lucase nebo se jednoduše obdivujte v zrcadle, chcete-li. Tip pro odvážné: jděte nakupovat v roušce a zkuste ostatní nakazit svou láskou k hvězdnému vesmíru! Ideální pro kreativní focení, pro setkání fanoušků sci-fi a fantasy nebo jednoduše jako vychytávka do vašeho bytu.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 27x28x31 cm
  • Časová náročnost: 4 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník