Papírový model 3D - zubr hnědý

Papírový model 3D - zubr hnědý

Kód: PP-1ZUV-2BB

Zubr je hrdé a důstojné zvíře, v naší místní polské kultuře, v její fauně a flóře zaujímá zvláštní postavení. Námi nabízená papírová figurka bizona vám může tento neobvyklý úkaz naší přírody připomínat každý den. Zubr Volat, protože tak se jmenuje, je 3D model z papíru pro ruční montáž, určený především k zavěšení na zeď; nicméně samozřejmě, co s tím uděláte, jak se Volat ocitne ve vašem prostoru – záleží na vás!

  • Rozměr ve složeném stavu: 48x32x34 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
890 Kč
Papírový model 3D - zubr hnědý
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
890 Kč

Geometrický tvar

Geometrické tvary papírového modelu, připomínající malířský kubismus, jsou mimořádně moderním a neotřelým způsobem, jak aranžovat papírovou formu. Zubr, což je zvíře spojené s tradicí, se zde snoubí s abstraktním tvůrčím vyjádřením. Papírová figurka bizona Volat kombinuje to, co je tradiční a odráží naši staletí starou kulturu, s inovativním přístupem k vyjádření prostřednictvím tvaru a formy. Je to malé umělecké dílo, které lze sestavit ručně a které lze také pověsit na zeď.

Vyrobte si papírovou figurku sami

Volat je vyroben ze 100% papíru, nejsou zde žádné prvky z plastu. Náročnost jeho sestavení je pět bodů na pětibodové škále a doba sestavení je přibližně pět hodin, díky čemuž je sestavení modelu nejen mimořádně uspokojivé, ale i náročné. Snadno srozumitelné pokyny obsažené v sadě vás provedou procesem vytvoření Volat. Sada navíc obsahuje také rychleschnoucí lepidlo, fixační prvek a do šablony jsou umístěny všechny prvky z italské designové lepenky o gramáži 220–290 g/m. Sada obsahuje všechny prvky potřebné ke stavbě Volantova bizona. Jeho rozměr po složení je 48x32x34 cm, přičemž výrobcem je značka Paperraz.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 48x32x34 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník