Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - nosorožec Rog černý

Papírový model 3D - nosorožec Rog černý

Kód: PP-1NSR-2CG

K osobnímu setkání s tímto majestátním zvířetem je třeba vyrazit do savany, vydat se na dlouhou cestu do Afriky či Asie nebo navštívit zoologickou zahradu. Můžete si také zakoupit papírovou figurku nosorožce, vyrobenou ze 100% papíru, která neobsahuje žádné plastové prvky a její použití je zcela bezpečné. A co víc, náš grafik se snažil, aby trofej odrážela statečnou a nezlomnou povahu těchto krásných zvířat. Ve výsledku tak figurka vypadá působivě. Pověšený na stěně potěší svým výhledem členy domácnosti i všechny hosty.

  • Rozměr ve složeném stavu: 30x26x37 cm
  • Časová náročnost: 4 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
890 Kč
Papírový model 3D - nosorožec Rog černý
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
890 Kč

Moderní design zpracování

Rohy nosorožce jsou zlaté barvy, která dokonale ladí s tmavě hnědou kůží, přičemž její design, forma a geometrický tvar jsou mimořádně moderní, inovativní a přistupují k tématu interiérového designu zcela neotřelým a netradičním způsobem. Náš nosorožec bude perfektní jak v ložnici, tak v obývacím pokoji, hodí se k celé řadě různých estetik interiérového designu, snadno se hodí k prostoru, ve kterém bude umístěn, přitáhne pozornost a potěší hosty. Je jako stvořený jako kreativní dárek – pokud se smíříte s tím, že nosorožčí trofej bude viset v jiném bytě než ve vašem!

Sestavíte si ho sami

Papírová figurka nosorožce je určena k ručnímu sestavení. Stupeň obtížnosti stavby je tři body na pětibodové škále, přičemž přibližná doba potřebná k sestavení je 4 hodiny. Přátelský a přístupný návod k použití vás provede celým procesem. Sada dále obsahuje rychleschnoucí lepidlo, fixační prvek a papírové prvky jsou vyrobeny z italského designového kartonu o gramáži 220-290 g/m a vsazeny do šablony. Její rozměry po složení jsou 30x26x37 cm, přičemž výrobcem je renomovaná značka Paperraz.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 30x26x37 cm
  • Časová náročnost: 4 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník