Papírový model 3D - maska Yoda

Papírový model 3D - maska Yoda

Kód: PP-3YDA-WAS

Paper Yoda je další maskou v naší nabídce zobrazující postavu z univerza Star Wars. Starověký mistr rytířů Jedi, který jim předává tajné znalosti a připravuje je na poslední bitvu se zlem a konfrontaci s temnou stranou síly. Jedna z klíčových postav hvězdné ságy, zahalená tajemstvím, dává impuls mnoha událostem viděným na obrazovce. Díky naší masce máte také šanci zahrát si roli zeleného mudrce! Nasaďte si našeho papírového Yodu na hlavu a cítíte se jako filmová postava. Maska je ideální pro kreativní a nevšední focení, jako způsob, jak pobavit své přátele na společenském setkání, a pokud se rádi soustředíte sami na sebe - nic vám nebrání jít se v ní projít. Je to také skvělý tip na dárek pro každého milovníka dobrodružství Luka Skywalkera a dalších rytířů Jedi. Maska je 3D model určený pro ruční montáž.

  • Rozměr ve složeném stavu: 28x42x26 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Yoda
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Zajímavý, neobvyklý design

Mezi ostatními na trhu dostupnými maskami založenými na postavách z vesmíru George Lucase se naše vyznačují uměleckým a moderním přístupem k designu, který je uměleckou interpretací, nikoli stoprocentně věrným odrazem. Geometrický tvar papíru Yoda upoutá pozornost a zaujme, překvapí inovativním přístupem k projektu. Papírové prvky, umístěné v šabloně, vyrobené z prvotřídní designové italské lepenky o gramáži 220–290 g/m a nejlepší řemeslo se zde snoubí s uměním.

Úroveň obtížnosti sestavení papírové masky Yoda je dvě na pětibodové stupnici a přibližný čas potřebný k jejímu složení jsou tři hodiny. Stavebnice obsahuje všechny prvky potřebné k dokončení stavby; kromě papírových prvků je to také rychleschnoucí lepidlo a uživatelská příručka, která vás přístupným způsobem provede procesem sestavení masky. Velikost papíru Yoda ve složeném stavu je 28x42x26 cm a výrobcem je respektovaná společnost Paperraz.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 28x42x26 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník