Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Kouzelné čtení - knihy

Kouzelné čtení je revoluční řada interaktivních mluvících knih, které promění učení ve zábavu a dobrodružství pro děti všech věkových kategorií. Každý titul z této edice je pečlivě navržen tak, aby podporoval rozvoj čtenářských dovedností, rozšiřoval slovní zásobu a podněcoval přirozenou zvědavost dětí. S Kouzelným čtením se vaše dítě ponoří do světů plných fantazie, vědy, historie a umění, doprovázených bohatě ilustrovanými stránkami a interaktivními prvky, které ožívají na dotek. Tyto knihy jsou navrženy tak, aby podněcovaly interakci a učení prostřednictvím hry, čímž posilují vztah dětí k četbě a vzdělávání. Ideální pro domácí vzdělávání i zábavu, Kouzelné čtení je klíčem k otevření dveří do nekonečného světa poznání a fantazie.

 • Kouzelné čtení - Atlas světa
  -10%

  Kouzelné čtení - Atlas světa Kniha Atlas světa

  Poznejte nádhernou rozmanitost naší Země! Prozkoumejte každý kontinent a oceán, který naší planetu oživuje. Objevte názvy všech zemí a jejich metropolí a ponořte se do fascinujících zajímavostí, které jsou charakteristické pro každou zemi.

 • Kouzelné čtení - Bagr Mates
  -10%

  Kouzelné čtení - Bagr Mates KČ Kniha Bagr Mates

  Interaktivní mluvicí kniha z řady Kouzelné čtení je určena pro děti od tří let a vezme je na dobrodružnou cestu se sympatickým bagrem pracujícím na staveništi.

 • Kouzelné čtení - Básničky z moře
  -10%

  Kouzelné čtení - Básničky z moře KČ Kniha Básničky z moře

  Objevte, že moře skrývá nekonečné dobrodružství! S interaktivní mluvicí knihou "Básničky z moře" z řady Kouzelné čtení se děti již od 3 let mohou těšit na zábavné příběhy z podmořského světa.

 • Kouzelné čtení - Biblické příběhy
  -10%

  Kouzelné čtení - Biblické příběhy Kniha Biblické příběhy

  Naše interaktivní kniha "Biblické příběhy" vás zavede do srdce Starého i Nového zákona, představuje nejzajímavější vyprávění a postavy. Poslechněte si, co mají tyto postavy na srdci, naučte se dětské modlitby a zazpívejte si krásné písně. Barevné ilustrace vás okouzlí a díky zábavným kvízům si můžete ověřit, co všechno jste se naučili.

 • Kouzelné čtení - Člověk a příroda
  -10%

  Kouzelné čtení - Člověk a příroda KČ Kniha Člověk a příroda

  Interaktivní mluvící kniha z řady Kouzelné čtení, zavádí děti od 6 let do světa ekologie a vede je k pochopení významu ochrany přírody. Průvodci touto edukativní cestou jsou přátelé Franta a Pepa společně s Thiomargaritou, jedinečnou bakterií, která je viditelná pouhým okem.

 • Kouzelné čtení - Dinosauři
  -10%

  Kouzelné čtení - Dinosauři Kniha Dinosauři

  Kniha z řady Kouzelné čtení, je fascinující průvodce historií dinosaurů od prvních dnů jejich existence, přes období druhohor, kdy se stali dominantními obyvateli naší planety a dosahovali ohromujících velikostí, až po dramatický konec jejich éry, který byl zapříčiněn dopadem obrovského meteoritu.

 • Kouzelné čtení - Dobyvatelé pirátského pokladu
  -10%

  Kouzelné čtení - Dobyvatelé pirátského pokladu Kniha Dobyvatelé pirátského pokladu

    Nová kniha z řady Kouzelné čtení pozve děti starší osmi let na vzrušující dobrodružství za odhalením pirátského pokladu. V této interaktivní cestě se na každé straně skrývá hádanka, která je klíčem k rozluštění části tajemné šifry vedoucí k pokladu.

 • Kouzelné čtení - Doprava
  -10%

  Kouzelné čtení - Doprava Kniha Doprava

  Interaktivní vzdělávací kniha z řady Kouzelné čtení, otevře dětem již od 3 let bránu k objevování různorodých dopravních prostředků a strojů.

 • Kouzelné čtení - Encyklopedie pro předškoláky
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Encyklopedie pro předškoláky KČ Kniha Encyklopedie pro předškoláky

  Tato kniha nabízí předškolákům zábavný a humorný pohled na všeobecné informace, jako jsou hobby, význam rodiny nebo důležitost práce. Umožněte dětem objevovat a poznávat svět kolem sebe skrze zvuky a dialogy, které jim přiblíží různorodé aspekty každodenního života.

 • Kouzelné čtení - Encyklopedie pro školáky
  -10%

  Kouzelné čtení - Encyklopedie pro školáky KČ Encyklopedie pro školáky

  Encyklopedie pro školáky z řady Kouzelné čtení je interaktivní mluvící kniha, která zve děti na cestu objevování skrze 17 rozmanitých kapitol. Na této edukativní cestě je budou provázet vtipní duchové, kteří u každého obrázku představí název, poskytnou základní informace a rozšíří dětské vědomosti zajímavými fakty, zvuky, zábavnými hláškami a veršíky.

 • Kouzelné čtení - Evropa na talíři
  -10%

  Kouzelné čtení - Evropa na talíři Kniha Evropa na talíři

    Kniha Evropa na talíři - Kouzelné čtení, je interaktivní kniha určená pro děti ve věku 6 až 12 let. Nabízí kulinářskou cestu kuchyněmi nejvýznamnějších evropských zemí a seznamuje je s charakteristickými pokrmy těchto regionů. Kniha je obohacena o barevné ilustrace, poutavé dialogy a edukativní kvízy, které umožní dětem ověřit si své nově nabyté vědomosti.

 • Kouzelné čtení - Francouzský obr. slovník
  -10%

  Kouzelné čtení - Francouzský obr. slovník KČ Kniha Francouzský obr. slovník

  Obohaťte své jazykové dovednosti s "Francouzským obrázkovým slovníkem" z edice Kouzelné čtení. Tato interaktivní mluvící kniha je ideální pro začátečníky i studenty s mírně pokročilými znalostmi. Na měkkých stránkách najdete základní francouzská slovíčka, která jsou ilustrována obrázky a doplněna o jednoduché fráze, což usnadňuje učení a zapamatování.

 • Kouzelné čtení - Hravá čísla
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá čísla Kniha Hravá čísla

  Kouzelné čtení Hravá čísla, je interaktivní mluvící kniha určená pro děti již od 3 let. Díky ní se seznámí s čísly a zábavnou formou se naučí počítat až do dvaceti.

 • Kouzelné čtení - Hravá písmenka
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá písmenka KČ Kniha Hravá písmenka

  Hravá písmenka, interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, je ideálním průvodcem pro děti od 3 let, které se začínají seznamovat s abecedou.

 • Kouzelné čtení - Hravá přírodověda
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá přírodověda Kniha Hravá přírodověda

  Kouzelné čtení Hravá přírodověda, představuje interaktivní mluvící knihu, která je navržena tak, aby seznámila děti již od 6 let se základními principy přírodovědy.

 • Kouzelné čtení - Hravé učení
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravé učení Kniha Hravé učení

  Barevný průvodce pro předškoláky" je navrženo tak, aby děti ve věku předškolního vzdělávání seznámilo s čísly, písmeny, barvami a tvary, a to vše hravou a nenásilnou formou. Kniha je plná zajímavostí, které podporují rozvoj a učení dětí, a je zpracována tak, aby podněcovala jejich zvědavost a touhu poznávat nové věci.

 • Kouzelné čtení - Hravý sport
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravý sport KČ Kniha Hravý sport

  Interaktivní kniha Hravý sport z edice Kouzelné čtení je určena pro sportovce a sportovkyně od 5 let, kteří se pomocí mluvicí Albi tužky dozví zajímavé informace ze světa sportu. Kniha obsahuje přes 2 200 zvukových strop. Elektronická Albi tužka není součástí balení. Prodává se zvlášť.

 • Kouzelné čtení - Kašpárkova hudebka
  -10%

  Kouzelné čtení - Kašpárkova hudebka KČ Kniha Kašpárkova hudebka

  Připravte se na fascinující cestu plnou zvědavosti s naší knihou z edice Kouzelné čtení! Co je ušní červ? Jak to, že nota celá nemá nohu? Proč Kašpárek v rohlíku hraje na theremin? A víš, že děláš vlny?

 • Kouzelné čtení - Když myšky šeptají
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Když myšky šeptají KČ Kniha Když myšky šeptají

  Interaktivní mluvící kniha "Když myšky šeptají" z edice Kouzelné čtení navazuje na úspěšnou logopedickou knihu "Když roboti brebentí". Tento titul přináší další soubor zábavných a edukativních aktivit a příběhů, zaměřených na rozvoj řečových dovedností a jemné motoriky u dětí. S láskyplně ilustrovanými stránkami a interaktivními prvky, které podporují správnou výslovnost a rozvíjí slovní zásobu, je tato kniha cenným nástrojem pro rodiče a pedagogy, kteří chtějí hravou formou podpořit logopedický rozvoj dětí.

 • Kouzelné čtení - Když roboti brebentí
  -10%

  Kouzelné čtení - Když roboti brebentí Kniha Když roboti brebentí

  Tato kniha je plná hravých úkolů, které stimulují děti k aktivnímu mluvení a zároveň procvičují jazykové jevy, které mohou být pro některé děti výzvou. Nejenže zahrnuje zábavné básničky a melodické písničky, ale nabízí i napínavé komiksové příběhy, které udrží pozornost dětí a podpoří jejich zájem o čtení a vyprávění. Celkově je kniha navržena tak, aby rozvíjela jazykové dovednosti dětí zábavnou a interaktivní formou.

 • Kouzelné čtení - Kniha plná nesmyslů
  -10%

  Kouzelné čtení - Kniha plná nesmyslů KČ Kniha plná nesmyslů

  Mluvící Kniha plná nesmyslů vezme děti na cestu osmi rozličnými prostředími, kde společně se skupinou čtyř dětských postav narazí na řadu humorných a nesmyslných situací. Tato kniha je navržena tak, aby pobavila a zároveň stimulovala dětskou fantazii a schopnost rozpoznávat neobvyklé a zábavné prvky v každodenním životě.

 • Kouzelné čtení - Lidské tělo
  -10%

  Kouzelné čtení - Lidské tělo Kniha Lidské tělo

  Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení nabízí fascinující a poučný pohled na lidské tělo, a je určena dětem od 5 let. Kniha je plná zábavných faktů a informací, které dětem pomáhají pochopit, jak funguje jejich tělo, od hlavy až k patě.

 • Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary KČ Kniha Moje první barvy a tvary

  Moje první barvy a tvary je interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, která je speciálně navržena pro děti od 3 let. Tato kniha je průvodcem světem kolem nás, kde děti objevují různé barvy a tvary, jak už název knihy napovídá. Skrze hravé aktivity a interaktivní prvky se děti učí rozpoznávat a pojmenovávat základní barvy a tvary, což je zábavným a interaktivním způsobem přibližuje k lepšímu porozumění světa kolem nich.

 • Kouzelné čtení - Mořské pohádky
  -10%

  Kouzelné čtení - Mořské pohádky Kniha Mořské pohádky

  Mořské pohádky z edice Kouzelné čtení jsou originálním přírůstkem, který kombinuje kouzlo vyprávění s prvky jógy. Tato kniha nabízí dětem jedinečnou cestu k objevování mořského světa skrze pohádkové příběhy. Je to kreativní způsob, jak propojit tělesnou aktivitu s rozvojem fantazie a lásky k čtení.

 • Kouzelné čtení - Můj svět
  -10%

  Kouzelné čtení - Můj svět KČ Kniha Můj svět

    Můj svět je interaktivní naučná kniha z edice Kouzelné čtení, která zavádí děti od 3 let do života sedmiletého Tomáše a jeho rodiny. Kniha nabízí pohled na běžný život, zvyky a dobrodružství z perspektivy dětského hrdiny, čímž pomáhá malým čtenářům lépe pochopit svět kolem sebe a identifikovat se s běžnými situacemi, které mohou sami zažívat.

 • Kouzelné čtení - My English Song Book
  -10%

  Kouzelné čtení - My English Song Book KČ Kniha My English Song Book

  Představujeme další anglickou knihu vytvořenou podle osvědčené metody Helen Doron, která je zaměřena na zábavné a přirozené učení angličtiny již od nejútlejšího věku. Tato kniha obsahuje sbírku 16 jednoduchých a melodických písní speciálně navržených pro děti od 2 let. Každá píseň je vytvořena tak, aby podporovala jazykový vývoj, rozšiřovala slovní zásobu a představovala základní anglické fráze a struktury hravým způsobem, který je dětem blízký.

 • Kouzelné čtení - Naše tradice
  -10%

  Kouzelné čtení - Naše tradice KČ Kniha Naše tradice

  Interaktivní dětská mluvící kniha Naše tradice z edice Kouzelné čtení je navržena tak, aby seznámila děti od 6 let se svátky a tradicemi, které jsou typické pro náš národ. Tato kniha nabízí poutavý a interaktivní způsob, jak děti učit o kulturním dědictví, zvycích a oslavách, které formují naši společnost a historii. Díky interaktivním prvkům a mluvícím funkcím se děti nejen učí, ale také se aktivně zapojují a baví, což podporuje jejich dlouhodobý zájem o učení a poznávání.

 • Kouzelné čtení - Německý obrázkový slovník
  -10%

  Kouzelné čtení - Německý obrázkový slovník Kniha Německý obrázkový slovník

  Německý obrázkový slovník z edice Kouzelné čtení je interaktivní mluvící kniha, která je ideální jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé studenty němčiny. Tato kniha je navržena tak, aby učení nového jazyka bylo zábavné a intuitivní, s využitím bohatě ilustrovaných stránek a mluvících funkcí, které podporují zapamatování slovíček a frází. Díky interaktivnímu přístupu se studenti mohou snadno zapojit do procesu učení a rozvíjet své jazykové dovednosti efektivním a příjemným způsobem.

 • Kouzelné čtení - Parta Pac - komiks
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Parta Pac - komiks KČ Komiks Parta Pac

  Parta Pac a kletba Modrého Jonáše je první mluvící komiks z edice Kouzelné čtení, určený pro děti od 7 let. Tento inovativní komiks vytvořil přední autor Petr Kopl a přináší úchvatné dobrodružství plné záhad a dobrodružství. S pomocí interaktivních prvků a mluvící funkce se děti nejen seznamují s uměním komiksu, ale také rozvíjejí čtenářské dovednosti a fantazii. Tento komiks je skvělým způsobem, jak propojit tradiční čtení s moderními technologiemi, a nabízí dětem nový, vzrušující způsob, jak prožívat příběhy.

 • Kouzelné čtení - Pidipohádky
  -10%

  Kouzelné čtení - Pidipohádky KČ Kniha Pidipohádky

  Pidipohádky jsou z edice Kouzelné čtení a představují interaktivní mluvící knihu, která je navržena tak, aby bavila děti již od 3 let. Kniha nabízí soubor poutavých a vzdělávacích pohádek, které jsou doplněny o interaktivní prvky a zvukové efekty. Díky těmto prvkům se děti mohou stát aktivními účastníky každého příběhu, což podporuje jejich jazykové dovednosti, posiluje paměť a rozvíjí představivost. "Pidipohádky" jsou ideálním způsobem, jak zavést děti do světa knih a čtení zábavnou a interaktivní formou.

 • Kouzelné čtení - Pohádkové učení
  -10%

  Kouzelné čtení - Pohádkové učení KČ Kniha Pohádkové učení

    Pohádkové učení z edice Kouzelné čtení je interaktivní mluvící kniha, která je navržena speciálně pro děti předškolního věku. S její pomocí se děti seznámí s různými základními koncepty, jako jsou barvy, tvary, části těla, čísla a protiklady, a to vše ve formě zábavných a interaktivních aktivit. Kniha je ideálním nástrojem pro rozvoj poznávacích schopností a podporu předčtenářské gramotnosti u nejmenších.

 • Kouzelné čtení - Pohádky na dobrou noc
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Pohádky na dobrou noc Kniha Pohádky na dobrou noc

  Pohádky na dobrou noc z edice Kouzelné čtení jsou interaktivní mluvící knihou, která zahrnuje 8 kouzelných pohádek speciálně vybraných pro nejmenší děti od 2 let. Tyto příběhy jsou navrženy tak, aby uklidnily a připravily děti na klidný spánek, zatímco zároveň podporují lásku k čtení a rozvíjejí jejich jazykové dovednosti. Interaktivní prvky a mluvící funkce přidávají každé pohádce další rozměr, díky čemuž se stává čas před spaním nejen klidným, ale i interaktivním a vzdělávacím zážitkem.

 • Kouzelné čtení - Pohádky z celého světa
  -10%

  Kouzelné čtení - Pohádky z celého světa KČ Kniha Pohádky z celého světa

  Pohádky z celého světa je kniha plná kouzelných příběhů, která otevírá dveře do světa pohádek pro děti od 4 let. V této knize se malí čtenáři setkají nejen s klasickými pohádkami, které mají dlouholetou tradici a jsou milované po generace, ale také objeví méně známé pohádky z různých koutů světa, o kterých možná ještě neslyšeli. Tato rozmanitost příběhů nabízí jedinečnou příležitost pro děti rozšířit si obzory, poznat různé kultury a učit se hodnotám a morálkám, které jsou univerzální napříč různými společnostmi.

 • Kouzelné čtení - Předškolák v cukuletu
  -10%

  Kouzelné čtení - Předškolák v cukuletu KČ Kniha Předškolák v cukuletu

  Předškolák v cukuletu je interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, která je speciálně navržena pro děti od 4 let, aby je hravou a interaktivní formou připravila na nástup do školy. Kniha obsahuje řadu zábavných aktivit, hříček a úkolů, které podporují rozvoj základních dovedností potřebných pro školní vzdělávání, jako jsou jemná motorika, počáteční matematické a čtenářské dovednosti, logické myšlení a mnoho dalších. Vše je prezentováno zábavným způsobem, takže děti se učí, aniž by si to uvědomovaly, a zároveň si užívají spoustu zábavy.

 • Kouzelné čtení - Přírodověda
  -10%

  Kouzelné čtení - Přírodověda Kniha Přírodověda

  Moderní interaktivní učebnice z edice "Chytrý školák" přináší kompaktní shrnutí klíčových témat z přírodovědného učiva pro žáky 4. a 5. ročníku základních škol. Tato učebnice je navržena tak, aby podporovala interaktivní a zapojené učení, což umožňuje studentům lépe pochopit a zapamatovat si látku. Díky kombinaci vizuálních prvků, interaktivních úkolů a mluvících komponent se učení stává zábavnějším a efektivnějším. Učebnice je ideálním doplňkem tradičního vyučování a nabízí nový způsob, jak objevovat zázraky přírodního světa.

 • Kouzelné čtení - Prvouka
  -10%

  Kouzelné čtení - Prvouka KČ Kniha Prvouka

    Mluvící kniha "Prvouka" je inovativním nástrojem pro interaktivní učení, který je speciálně navržen pro žáky 1. stupně základních škol. Tato kniha zpřístupňuje klíčové koncepty a znalosti z prvouky zábavnou a zapojenou formou, což umožňuje dětem snadno pochopit a osvojit si základní informace o světě kolem nich. S pomocí interaktivních prvků, jako jsou dotykové ovládání a mluvící obsah, se učení stává zážitkem, který podporuje zvědavost a touhu poznávat nové věci.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Michaela Šipky soft Bull's Meteor MT4

Spolupracujeme: Zahradní slunečník