Kouzelné čtení od ALBI

Ponořte se do světa, kde se pohádky stávají bránou k vědění a kde každá stránka knihy ožívá před očima vašich dětí. Albi představuje "Kouzelné čtení" – revoluční způsob, jakým vaše děti mohou objevovat radosti z čtení a učení se zábavným a interaktivním způsobem.

 • Interaktivní Učení
 • Rozvoj Představivosti
 • Zvýšení Jazykových Dovedností
 • Rodinná Zábava

nejprodávanější

 • Batůžek na knihy - kouzelné čtení
  -10%

  Batůžek na knihy - kouzelné čtení

  Bezpečný, pohodlný a stylový batůžek, ve kterém budou mít vaši malí čtenáři vše pohromadě. Rozměry batohu: 30 cm × 33 cm

 • Fialový silikonový obal k Albi tužce
  -10%

  Fialový silikonový obal k Albi tužce

  Barevné silikové obaly ochrání a rozveselí vaši interaktivní elektronickou Albi tužku.

 • Kouzelné čtení - Atlas světa
  -10%

  Kouzelné čtení - Atlas světa

  Poznejte nádhernou rozmanitost naší Země! Prozkoumejte každý kontinent a oceán, který naší planetu oživuje. Objevte názvy všech zemí a jejich metropolí a ponořte se do fascinujících zajímavostí, které jsou charakteristické pro každou zemi.

 • Kouzelné čtení - Básničky z lesa
  -10%

  Kouzelné čtení - Básničky z lesa

  Kdo tu bručí a tam houká? Kdo to z nory na nás kouká? Kdo to v noci tiše cupká, ve dne potom v klidu chrupká? Co se jenom v lese děje? Kdo se z křoví na nás směje? Ať je noc či den, les nikdy úplně nespí. Seznamte se s obyvateli lesa díky této básničce.

 • Kouzelné čtení - Básničky z moře
  -10%

  Kouzelné čtení - Básničky z moře

  Objevte, že moře skrývá nekonečné dobrodružství! S interaktivní mluvicí knihou "Básničky z moře" z řady Kouzelné čtení se děti již od 3 let mohou těšit na zábavné příběhy z podmořského světa.

 • Kouzelné čtení - Biblické příběhy
  -10%

  Kouzelné čtení - Biblické příběhy

  Naše interaktivní kniha "Biblické příběhy" vás zavede do srdce Starého i Nového zákona, představuje nejzajímavější vyprávění a postavy. Poslechněte si, co mají tyto postavy na srdci, naučte se dětské modlitby a zazpívejte si krásné písně. Barevné ilustrace vás okouzlí a díky zábavným kvízům si můžete ověřit, co všechno jste se naučili.

 • Kouzelné čtení - Člověk a příroda
  -10%

  Kouzelné čtení - Člověk a příroda

  Interaktivní mluvící kniha z řady Kouzelné čtení, zavádí děti od 6 let do světa ekologie a vede je k pochopení významu ochrany přírody. Průvodci touto edukativní cestou jsou přátelé Franta a Pepa společně s Thiomargaritou, jedinečnou bakterií, která je viditelná pouhým okem.

 • Kouzelné čtení - Dinosauři
  -10%

  Kouzelné čtení - Dinosauři

  Kniha z řady Kouzelné čtení, je fascinující průvodce historií dinosaurů od prvních dnů jejich existence, přes období druhohor, kdy se stali dominantními obyvateli naší planety a dosahovali ohromujících velikostí, až po dramatický konec jejich éry, který byl zapříčiněn dopadem obrovského meteoritu.

 • Kouzelné čtení - Dobyvatelé pirátského pokladu
  -10%

  Kouzelné čtení - Dobyvatelé pirátského pokladu

    Nová kniha z řady Kouzelné čtení pozve děti starší osmi let na vzrušující dobrodružství za odhalením pirátského pokladu. V této interaktivní cestě se na každé straně skrývá hádanka, která je klíčem k rozluštění části tajemné šifry vedoucí k pokladu.

 • Kouzelné čtení - Doprava
  -10%

  Kouzelné čtení - Doprava

  Interaktivní vzdělávací kniha z řady Kouzelné čtení, otevře dětem již od 3 let bránu k objevování různorodých dopravních prostředků a strojů.

 • Kouzelné čtení - Encyklopedie pro školáky
  -10%

  Kouzelné čtení - Encyklopedie pro školáky

  Encyklopedie pro školáky z řady Kouzelné čtení je interaktivní mluvící kniha, která zve děti na cestu objevování skrze 17 rozmanitých kapitol. Na této edukativní cestě je budou provázet vtipní duchové, kteří u každého obrázku představí název, poskytnou základní informace a rozšíří dětské vědomosti zajímavými fakty, zvuky, zábavnými hláškami a veršíky.

 • Kouzelné čtení - Evropa na talíři
  -10%

  Kouzelné čtení - Evropa na talíři

    Kniha Evropa na talíři - Kouzelné čtení, je interaktivní kniha určená pro děti ve věku 6 až 12 let. Nabízí kulinářskou cestu kuchyněmi nejvýznamnějších evropských zemí a seznamuje je s charakteristickými pokrmy těchto regionů. Kniha je obohacena o barevné ilustrace, poutavé dialogy a edukativní kvízy, které umožní dětem ověřit si své nově nabyté vědomosti.

 • Kouzelné čtení - Francouzský obr. slovník
  -10%

  Kouzelné čtení - Francouzský obr. slovník

  Obohaťte své jazykové dovednosti s "Francouzským obrázkovým slovníkem" z edice Kouzelné čtení. Tato interaktivní mluvící kniha je ideální pro začátečníky i studenty s mírně pokročilými znalostmi. Na měkkých stránkách najdete základní francouzská slovíčka, která jsou ilustrována obrázky a doplněna o jednoduché fráze, což usnadňuje učení a zapamatování.

 • Kouzelné čtení - Hravá čísla
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá čísla

  Kouzelné čtení Hravá čísla, je interaktivní mluvící kniha určená pro děti již od 3 let. Díky ní se seznámí s čísly a zábavnou formou se naučí počítat až do dvaceti.

 • Kouzelné čtení - Hravá kuchařka: Asie
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá kuchařka: Asie

    Laura a Oliver se opět vydávají na kulinářské dobrodružství, tentokrát s cílem prozkoumat bohatství asijské kuchyně. Jejich cesta je zavedla do exotických destinací jako Japonsko, Čína, Vietnam, Thajsko, Indie, Turecko a Libanon, kde ochutnávali a objevovali místní speciality a kulinářské tradice.

 • Kouzelné čtení - Hravá písmenka
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá písmenka

  Hravá písmenka, interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, je ideálním průvodcem pro děti od 3 let, které se začínají seznamovat s abecedou.

 • Kouzelné čtení - Hravá přírodověda
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravá přírodověda

  Kouzelné čtení Hravá přírodověda, představuje interaktivní mluvící knihu, která je navržena tak, aby seznámila děti již od 6 let se základními principy přírodovědy.

 • Kouzelné čtení - Hravé učení
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravé učení

  Barevný průvodce pro předškoláky" je navrženo tak, aby děti ve věku předškolního vzdělávání seznámilo s čísly, písmeny, barvami a tvary, a to vše hravou a nenásilnou formou. Kniha je plná zajímavostí, které podporují rozvoj a učení dětí, a je zpracována tak, aby podněcovala jejich zvědavost a touhu poznávat nové věci.

 • Kouzelné čtení - Hravý sport
  -10%

  Kouzelné čtení - Hravý sport

  Interaktivní kniha Hravý sport z edice Kouzelné čtení je určena pro sportovce a sportovkyně od 5 let, kteří se pomocí mluvicí Albi tužky dozví zajímavé informace ze světa sportu. Kniha obsahuje přes 2 200 zvukových strop. Elektronická Albi tužka není součástí balení. Prodává se zvlášť.

 • Kouzelné čtení - Kašpárkova hudebka
  -10%

  Kouzelné čtení - Kašpárkova hudebka

  Připravte se na fascinující cestu plnou zvědavosti s naší knihou z edice Kouzelné čtení! Co je ušní červ? Jak to, že nota celá nemá nohu? Proč Kašpárek v rohlíku hraje na theremin? A víš, že děláš vlny?

 • Kouzelné čtení - Když myšky šeptají
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Když myšky šeptají

  Interaktivní mluvící kniha "Když myšky šeptají" z edice Kouzelné čtení navazuje na úspěšnou logopedickou knihu "Když roboti brebentí". Tento titul přináší další soubor zábavných a edukativních aktivit a příběhů, zaměřených na rozvoj řečových dovedností a jemné motoriky u dětí. S láskyplně ilustrovanými stránkami a interaktivními prvky, které podporují správnou výslovnost a rozvíjí slovní zásobu, je tato kniha cenným nástrojem pro rodiče a pedagogy, kteří chtějí hravou formou podpořit logopedický rozvoj dětí.

 • Kouzelné čtení - Když roboti brebentí
  -10%

  Kouzelné čtení - Když roboti brebentí

  Tato kniha je plná hravých úkolů, které stimulují děti k aktivnímu mluvení a zároveň procvičují jazykové jevy, které mohou být pro některé děti výzvou. Nejenže zahrnuje zábavné básničky a melodické písničky, ale nabízí i napínavé komiksové příběhy, které udrží pozornost dětí a podpoří jejich zájem o čtení a vyprávění. Celkově je kniha navržena tak, aby rozvíjela jazykové dovednosti dětí zábavnou a interaktivní formou.

 • Kouzelné čtení - Kniha plná nesmyslů
  -10%

  Kouzelné čtení - Kniha plná nesmyslů

  Mluvící Kniha plná nesmyslů vezme děti na cestu osmi rozličnými prostředími, kde společně se skupinou čtyř dětských postav narazí na řadu humorných a nesmyslných situací. Tato kniha je navržena tak, aby pobavila a zároveň stimulovala dětskou fantazii a schopnost rozpoznávat neobvyklé a zábavné prvky v každodenním životě.

 • Kouzelné čtení - Leporelo Vlakem celým rokem
  -10%

  Kouzelné čtení - Leporelo Vlakem celým rokem

  Kniha Vlakem celým rokem je prvním titulem ve formátu rozkládacího harmonikového leporela a je tak vhodná i pro ty nejmenší čtenáře. Kniha obsahuje přes 250 zvukových strop. Elektronická Albi tužka není součástí balení. Prodává se zvlášť.

 • Kouzelné čtení - Lidové říkanky
  -10%

  Kouzelné čtení - Lidové říkanky

  Seznamte své nejmenší s klasickými říkankami jako "Vařila myšička kašičku" nebo "Šel Janeček na kopeček" prostřednictvím interaktivní mluvící knihy, která je ideální pro děti již od 2 let. Tato kniha oživí oblíbené dětské verše a příběhy, čímž podporuje jazykový vývoj, paměť a rytmické cítění u nejmladších čtenářů.

 • Kouzelné čtení - Lidové říkanky 2
  -10%

  Kouzelné čtení - Lidové říkanky 2

  V druhé knížce Lidových říkanek z edice Kouzelné čtení najdete dalších 12 známých lidových říkanek, které přechází z generace na generaci.

 • Kouzelné čtení - Lidské tělo
  -10%

  Kouzelné čtení - Lidské tělo

  Interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení nabízí fascinující a poučný pohled na lidské tělo, a je určena dětem od 5 let. Kniha je plná zábavných faktů a informací, které dětem pomáhají pochopit, jak funguje jejich tělo, od hlavy až k patě.

 • Kouzelné čtení - Minikniha - Krtkovy příběhy
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Minikniha - Krtkovy příběhy

  Poznejte kouzlo čtení s interaktivní knihou Krtkovy příběhy! Připojte se k nezbednému krtkovi a jeho dobrodružstvím, která ožívají v každé stránce díky více než 300 zvukovým stopám.

 • Kouzelné čtení - Minikniha povolání – Zvěrolékař
  -10%

  Kouzelné čtení - Minikniha povolání – Zvěrolékař

  V této knize se děti hravou formou seznámí s povoláním zvěrolékaře. Jaké nástroje ke své práci potřebuje, jaká zvířata léčí a jak se máme starat o domácí mazlíčky? Na každé stránce lze odhalit plno zajímavých zvuků a dialogů. Pomocí jednoduchého kvízu si pak mladí veterináři a veterinářky mohou procvičit své znalosti.

 • Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Domácí zvířátka
  -10%

  Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Domácí zvířátka

  Knížka seznámí děti s domácími zvířátky, se kterými se mohou setkat jak na dvorku, tak i na statku.

 • Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Jaro
  -10%

  Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Jaro

  Minikniha Jaro z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejvoňavějším ročním obdobím. 

 • Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Léto
  -10%

  Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Léto

  Minikniha Léto z edice Kouzelné čtení je určena nejmenším dětem. Seznámí je s naším nejteplejším ročním obdobím.

 • Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Podzim
  -10%

  Kouzelné čtení - Minikniha pro nejmenší - Podzim

  Pojďte se projít barevným podzimem spolu s Madlenkou a Jonášem. Můžete s nimi vyrazit do lesa na houby, pustit si draka a nebo se za špatného počasí zabavit při výrobě zvířátek z kaštanů a navlékání šípkových korálků. Podzim zkrátka nejsou jen plískanice, ale nabízí i spoustu zábavy. Albi tužka není součástí balení. Prodává se zvlášť.

 • Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary
  -10%
  BESTELLER

  Kouzelné čtení - Moje první barvy a tvary

  Moje první barvy a tvary je interaktivní mluvící kniha z edice Kouzelné čtení, která je speciálně navržena pro děti od 3 let. Tato kniha je průvodcem světem kolem nás, kde děti objevují různé barvy a tvary, jak už název knihy napovídá. Skrze hravé aktivity a interaktivní prvky se děti učí rozpoznávat a pojmenovávat základní barvy a tvary, což je zábavným a interaktivním způsobem přibližuje k lepšímu porozumění světa kolem nich.

 • Kouzelné čtení - Mořské pohádky
  -10%

  Kouzelné čtení - Mořské pohádky

  Mořské pohádky z edice Kouzelné čtení jsou originálním přírůstkem, který kombinuje kouzlo vyprávění s prvky jógy. Tato kniha nabízí dětem jedinečnou cestu k objevování mořského světa skrze pohádkové příběhy. Je to kreativní způsob, jak propojit tělesnou aktivitu s rozvojem fantazie a lásky k čtení.

 • Kouzelné čtení - Můj svět
  -10%

  Kouzelné čtení - Můj svět

    Můj svět je interaktivní naučná kniha z edice Kouzelné čtení, která zavádí děti od 3 let do života sedmiletého Tomáše a jeho rodiny. Kniha nabízí pohled na běžný život, zvyky a dobrodružství z perspektivy dětského hrdiny, čímž pomáhá malým čtenářům lépe pochopit svět kolem sebe a identifikovat se s běžnými situacemi, které mohou sami zažívat.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Petr Dřevěné šachy Ambassador De lux

Spolupracujeme: Zahradní slunečník