Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - tukan

Papírový model 3D - tukan

Kód: PP-2TUK-BWS

Fascinují vás rajky? Hledáte originální dekorace do vašeho interiéru? Nebo vás možná zajímá metoda DIY a vždy jste snili o tom, že sami něco uděláte, ale chyběl vám nápad? Máme pro vás perfektní řešení, jak odpovědět na vaše pochybnosti. Představujeme sadu pro sestavení 3D modelu. Dokážete si představit, že tento krásný papírový ptáček přiletí k vám domů? Garantujeme vám, že to zvládnete sami.

  • Rozměr ve složeném stavu: 40x35x32 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
690 Kč
Papírový model 3D - tukan
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
690 Kč

Ptáček z papíru - ideální způsob, jak trávit volný čas

Model, který představujeme, je zajímavým způsobem relaxace. Proces skládání papírového ptáčka vám umožní odpoutat se od každodenních povinností. Efekt vám na druhou stranu poskytne uspokojení a pocit efektivně využitého času. Nebo ve vás možná objeví či probudí skryté vrstvy kreativity a vášně?

Podívejte se, co je v sadě - ptáček vyrobený z 3D papíru

Sada pro slepení 3D modelu - Tucan obsahuje veškeré potřebné náčiní. Prvky pro skládání jsou vyrobeny z italské lepenky o gramáži 220-290 g/m. Jsou umístěny v šabloně. Sada navíc obsahuje rychleschnoucí lepidlo a návod k použití. To je vše, co potřebujete k zahájení skvělého, kreativního dobrodružství. Nyní si představte, že celý model, až si ho sami sestavíte, bude mít rozměry: 40x35x32. Působivé, že? Jeho vyplnění vám zabere asi 3 hodiny.

Všechny prvky jsou označeny speciálními symboly a čísly pro usnadnění vaší práce. Začnete to částí, která říká "Start". Další krabice poskládáte ve správném pořadí. Ohyby vytvoříte díky symbolům umístěným na součástkách a nakonec vše spojíte přiloženým rychleschnoucím lepidlem. Jen pamatujte, abyste toho nenanášeli příliš mnoho. Opravdu to není těžké a výsledky jsou úžasné!

Vytvořte si papírového ptáčka – dekoraci, která potěší každého

Výsledkem vaší několikahodinové práce bude krásný Tukan v živých sytých barvách. Je to ozdoba, která jistě zatraktivní interiér vašeho domova. Jsme přesvědčeni, že každý z vašich hostů na výzdobě neudrží zrak a nezdrží se dotazů. A jaké bude překvapení, že jste tvůrcem tohoto díla!

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 40x35x32 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník