Papírový model 3D - trofej jelen

Papírový model 3D - trofej jelen

Kód: PP-1OLP-BRW

Efektně vypadající hnědý papírový jelen na stěně je dokonalým doplňkem mnoha interiérů, protože dokonale ozdobí stěnu pokoje v každém ročním období. Klasická barva bude fungovat v mnoha aranžmá. Bude slušet jak skandinávskému, tak modernímu stylu. Interiéry ve stylu hájoven nebo hájoven jsou stále více v módě. Díky tomu je vlastnoručně vyrobená hnědá papírová hlava jelena originální a kreativní dekorací interiéru.

  • Rozměr ve složeném stavu: 55x42x32 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - trofej jelen
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Hnědý jelen z 3D papíru - originální nápad na dárek
Chcete obdarovat blízkého originálním dárkem, který se již nebude opakovat nebo chcete strávit čas společně a odpočinout si po celém týdnu v práci? Skvělým nápadem bude hnědý jelen z 3D papíru, který poskytne skvělou zábavu a originální dekoraci interiéru. Takový efektní model pro vlastní montáž umožňuje vytvořit dekoraci plnou šik. Při zařizování moderních a elegantních interiérů je to volské oko. Klasická hnědá barva bude vypadat skvěle na stěnách natřených barvou nebo z kamene.
Hnědý papírový jelen - DIY trofej
Hnědý papírový jelen na zeď je úžasnou interiérovou dekorací pro vaši vlastní tvorbu. Efektně vypadající hlava s parožím má ve složeném stavu rozměry 55 x 42 x 32. Díky tomu se bude skvěle vyjímat v ozdobném rámu na zdi.
Vše, co potřebujete k vytvoření takového originálního díla, je součástí stavebnice Paperraz. Prvky vyrobené z odolné italské lepenky byly vhodně označeny symboly a čísly, aby se usnadnila jejich montáž ve správném pořadí. Rychleschnoucí lepidlo, které je součástí sady, zaručuje trvalé spoje. Je však důležité ho při lepení nespotřebovat příliš mnoho. Upevňovací prvek, který je součástí balení, umožňuje trofej pevně připevnit ke stěně.
Hnědý jelen z 3D papíru je zárukou skvělé zábavy a příjemně stráveného času. Vytváření dekorací sami je další výhodou takové originální dekorace. Sytá hnědá barva a efektní paroží upoutají pohledy všech vašich hostů.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 55x42x32 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník