Papírový model 3D - trofej Hulk

Papírový model 3D - trofej Hulk

Kód produktu: PP-1HLK-WAS

Tentokrát pro vás máme něco speciálního. Jsou mezi hosty našeho obchodu fanoušci komiksového superhrdiny Hulka? Víme, že tato postava má velký zástup obdivovatelů. Hulk zosobňující obrovskou sílu, neuvěřitelnou rychlost, chytrost a obratnost, to je náš nový návrh 3D modelu, který si můžete pověsit na zeď u vás doma!

  • Rozměr ve složeném stavu: 55x70x26 cm
  • Časová náročnost: 8 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - trofej Hulk
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Papírová figurka Hulka - lahůdka pro věrné fanoušky
Náš model je replikovanou formou příběhů Marvel. Hulk – fiktivní postava z komiksů se vyznačuje především obrovským vzrůstem a zeleným odstínem pleti. Superhrdina symbolizuje obrovskou, nadlidskou sílu. V jeho tváři je vidět agrese, vztek a vztek. A takto vypadá model papírové figurky Hulka.
Podívejte se, jak začít s montáží Papercraft Hulk
Papercraft neboli modelování z lepenky je jedním z nejoblíbenějších typů zmenšení modelování. Hlavní složkou je lepenka. Výhodou tohoto typu koníčku je jeho ekologičnost. Nepoužíváme plast. Jediným stavebním materiálem je lepenka. Když od nás dostanete balíček s 3D modelem, stačí se jen pohodlně usadit, protože najdete vše potřebné k vytvoření papírové trofeje pro superhrdinu Hulka.
Sada obsahuje: šablonu s kartonovými prvky o gramáži 22-290 g/m, uživatelskou příručku, rychleschnoucí lepidlo a upevňovací prvek pro připevnění figurky na zeď. Rozměry hotového modelu jsou: 55x70x26. A čas, který potřebujete strávit znovuvytvořením ikonického prototypu, je asi 8 hodin.
Udělej si sám modely jsou čas pro tebe a tvoji rodinu
Nabízíme vám nevšední, originální zábavu. S námi vytvoříte jedinečnou postavu superhrdiny. Pryč od každodenních činností, pohodlně se posaďte a uvolněte se, jak budete prvky krok za krokem upravovat. Pokud potřebujete klid a pohodu, papírové modely ke slepení jsou pro vás to pravé. Vyzkoušejte a garantujeme, že efekt a spokojenost budou úžasné. Pokud chcete, přizvěte ke spolupráci celou svou rodinu. Bude to skvělý čas s vašimi blízkými. Poskytujeme skvělou zábavu plnou emocí a dojmů. Možná to ve vás probudí vášeň pro papírové modelování.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 55x70x26 cm
  • Časová náročnost: 8 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník