Papírový model 3D - maska Panda

Papírový model 3D - maska Panda

Kód produktu: PP-3PAN-2WB
Panda z papíru je působivá maska ​​pro vlastní výrobu, dostupná na iPicasso.pl. 3D modely mohou být nejen fascinujícím koníčkem, při kterém si odpočinete a konstruktivně strávíte čas, ale mimochodem můžete vytvořit originální převlek. Hotová vysoce kvalitní sada od značky Papercraft vám umožní vyrobit unikátní masku, kterou lze použít jako rekvizitu při kreativním focení. Kartonové masky se často používají při organizovaných tematických akcích nebo karnevalu.
  • Rozměr ve složeném stavu: 28,5x27x28 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Panda
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Udělej si sám, tedy trojrozměrná papírová panda
Chystáte se na večírek, ale bojíte se, že se váš kostým může opakovat? V takové situaci zvolte originální kartonové masky. Papírová panda je vyrobena z designového italského kartonu o gramáži 220-290 g/m. Výrobce zaručuje spoustu zábavy při sestavování modelu. Každý prvek na šabloně byl speciálně označen, což usnadňuje vhodné spárování jednotlivých fragmentů. Jasně vyznačené linie usnadní správné ohnutí hran a trvalé spojení prvků mezi sebou pomocí rychleschnoucího lepidla. Pro děti je jako stvořený stupeň obtížnosti 2, díky kterému mohou trávit čas kreativně a samy si vyrobit originální převlek, například k narozeninám.
Černobílá maska ​​Panda vypadá na fotkách skvěle, díky čemuž je často využívána na sezení. Výhodou sady je krátká doba výroby cca dvě hodiny. Po této době vytvoříte masku, jejíž rozměry jsou 28,5 x 27 x 28 cm.
Panda maska ​​pro milovníky zábavy
Jedinečná papírová panda je maska, která bude fungovat na mnoha kostýmech. Vzhledem k tomu, že je vyroben z kartonu, jeho hmotnost je malá, což se promítá do komfortu nošení. Díky použití rychleschnoucího lepidla je tento model extrémně odolný. Vyříznuté otvory pro oči jsou dimenzovány tak, aby umožňovaly snadné prohlížení. Díky kvalitnímu kartonu a odolné barvě maska ​​pandy jistě upoutá pozornost ostatních.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 28,5x27x28 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník