Papírový model 3D - maska Minnie Mouse

Papírový model 3D - maska Minnie Mouse

Kód produktu: PP-3MIN-2BW

Přeneste se do světa pohádek a zažijte radost ze zábavy. To vše díky fascinující ozdobě obličeje v podobě myšky Minnie. Každá focení nebo párty bude mít prospěch z takové dekorace. Pleťová maska ​​je skvělý nápad na rozveselení hostů a především způsob bláznivé zábavy. V roli slavné Minnie Mouse - snoubenky Mickeyho Mouse můžete pořídit úžasné fotografie.

  • Rozměr ve složeném stavu: 33x32x21 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Minnie Mouse
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

3D papírová maska ​​na obličej - Minnie Mouse je radost tvořit
Dekorace na obličej v podobě papírové masky udělá radost na tváře vašich hostů a zaručí vám zábavu z tvoření. Uděláte to sami se 100% spokojeností. Každý krok je podrobně popsán na instruktážním videu a v návodu k použití, který je součástí sady. Díky tomu se modelování stalo zábavným a jednoduchým. Každá položka je spárována a označena. Proces výroby papírových modelů rozvíjí prostorovou představivost a kreativitu.
Expresní zásilka
Dostanete od nás prvky obsažené v šabloně, vyrobené z designového italského kartonu o gramáži 220-290 g/m, rychleschnoucí lepidlo a návod. To vše k vytvoření jedinečné masky Minnie Mouse z papíru Papperaz. Maska má rozměr 33x32x21 a její provedení zabere dvě hodiny kreativní práce. Společnost Papperaz si dala záležet na tom, aby do sebe každý detail dokonale zapadl. Položky jsou označeny symboly a čísly. Každý karton je lepen v pořadí uvedeném v návodu rychleschnoucím lepidlem.
Maska Minnie Mouse - dekorace právě včas na dětskou oslavu
Pořádáte narozeniny svého dítěte? Chcete, aby byla celá narozeninová oslava zapnutá a vaši hosté potěšeni? Nabízíme masku z kvalitního italského kartonu značky Papperaz. Produkt najdete v sortimentu obchodu iPicasso.pl. Jde o senzační ozdobu na obličej, která zpestří párty s pohádkovým motivem myšky Minnie. Splňte si svůj sen a vytvořte dekoraci, která potěší vaše hosty a rozveselí fotografie na památku. Zábava při tvoření je skvělá a maska ​​bude zdobit párty i interiér pokoje na dlouhou dobu.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 33x32x21 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník