Papírový model 3D - maska kočky černá

Papírový model 3D - maska kočky černá

Kód: PP-3KOT-BLA

Máte rádi kočky? Baví vás lepit modely? Rádi relaxujete tím, že si sami vytvoříte ozdobu na obličej? V našem internetovém obchodě iPicasso najdete fantastickou černou papírovou masku pro kočky. Trojrozměrná dekorace vypadá efektně. Vytvoříte si ho sami se 100% spokojeností s dosaženým efektem. Neváhejte a vyrobte si jedinečnou ozdobu na obličej. Potěšíte tím všechny hosty!

  • Rozměr ve složeném stavu: 25x24x24 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 1
590 Kč zlatá
590 Kč černá
Dostupnost: vyprodáno (zbývá pouze 1 kus) (zbývají pouze 2 kusy) (zbývají pouze 3 kusy) (zbývají pouze 4 kusy) (zbývá pouze 5 kusů) > 5 kusů
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska kočky černá
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

3D papírová maska ​​pro kočku: elegantní černá dekorace na obličej
Připravená sada Paperraz vám umožní vytvořit trojrozměrnou kočičí obličejovou masku. Model si můžete vyrobit sami doma. Sada se skládá z prvků zajištěných v šabloně, vyrobených z italského kartonu o gramáži 220-290 g/m, rychleschnoucího lepidla a podrobného návodu k použití. Maska je velká 25x24x24 cm a její výroba vám zabere dvě hodiny. Každý detail do sebe dokonale zapadá, a proto je montáž opravdu jednoduchá. Prvky jsou očíslované, takže je můžete spojovat jeden po druhém. Celé je to lepeno rychleschnoucím lepidlem. Stačí malé množství lepidla. DIY maska ​​pro černou kočku je perfektní rekvizitou pro kreativní focení. Je to také originální tip na dárek.
Obličejová maska ​​pro černou kočku vyrobená z vysoce kvalitního kartonu
Na stránkách obchodu iPicasso.pl představujeme masku vyrobenou z kvalitní italské lepenky. Hrát si s takovou dekorací je úžasné. Můžete snadno hrát roli kočky a potěšit skupinu hostů. Černá barva masky upoutá pozornost a je jasným designovým akcentem. Práce vložená do vytvoření masky se rozhodně vyplatí! Nasaďte si masku a užijte si skvělou zábavu na maškarním večírku nebo večírku nebo na focení.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 25x24x24 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 1

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník