Vážení zákazníci, náš e-shop i výdejní místo funguje bez omezení. Pro omezení šíření infekce doporučujeme platbu online kartou nebo převodem. Děkujeme.

Zavřít

O nás

Jsme česká firma s českými kořeny

Naše firma existuje od roku 2013, za tu dobu máme dostatek zkušeností, abychom Vám poskytli plnohodnotý servis a bezproblémový nákup. Internetový obchod zanapo.cz jsme spustili koncem roku 2019. Firma sídlí v Ostravě. Sklady máme v Bohumíně, kde si můžete dané zboží i vyzvednout. Nyní se jedná pouze o výdejní místo. Je nutné provádět objednávku přes internetový e-shop, abychom vám tam mohli dané zboží připravit.

 

Naším hlavní zaměřením je prodej turnajových společených her. Především se jedná o šachy (dřevěné šachy, turnaové šachy či profesionální dřevěné šachovnice). Jako doplněk k prodeji nabízíme umělé vánoční stromečky a vánoční baňky. Zaměřuje se na kvalitní výrobce za odpovídající cenu. Produkty odebíráme přímo od výrobců. V případě zájmu jsme schopni zajistit výrobu dle vašeho přání.

Dbáme na kvalitu naších výrobků, popisky neustále vylepšujeme včetně fotek. Děláme vše pro to, aby váš nákup byl co nejpohodlnější. Šachy, vánoční baňky a vánoční stromečky se vyrábejí ručně, nikoliv strojově - každý kousek je proto originální.  Neustále u nás zlepšujeme rychlost doručení zboží, je to pro nás zásadní abyste produkt měli doma následující nebo ještě ve dne nákupu.

Hlavním cílem našeho e-shopu je nabídnout Vám zákazníkům, kvalitní produkt za rozumnou cenu, luxusní zákaznický servis a co nejrychlejší doručení přímo k vám domů nebo na odběrná místa.