Kamenné fontány - břidlicové

Spojení kamene a vody v sobě skrývá neopakovatelné kouzlo a energii. A naše pokojové fontány z minerálních kamenů vám ho pomůžou objevit. Jsou vyrobené ručně z přírodních materiálů a v souladu s principy feng shui. Díky tomu vašemu domu či bytu přinesou harmonii a pozitivní energii. A navíc příjemně zvlhčí vzduch.

nejprodávanější

 • Vodní fontána Calgary
  2. jakost
  -25%

  Vodní fontána Calgary

 • Kamenná fontána Kasumi
  doprava zdarma

  Kamenná fontána Kasumi

  Mistrovsky zpracovaná přírodní břidlicová fontána je harmonického a měkého tvaru. Vhodné na relaxační odpočinek či meditaci. Fontánka má větší rozměry a je také vhodná zvhlčení vzduchu a je tak výborný zvhlčovač. Fontánka má v sobě zabudované osvětlení. Rozměry: Ø 45 cm, výška 17 cm

 • Kamenná fontána Guo
  -10%

  Kamenná fontána Guo

  Vodní stěna, která upoutá vaší poznost v každé místnosti. V kameni je vyrytá květinka, která spolu s tekoucí vodou symbolizuje život, pohodu a krásnou atmosféru.

 • Kamenná fontána Mandala
  doprava zdarma
  -15%

  Kamenná fontána Mandala

  Tvar pyramidy této fontány koncentruje positivní energii do křišťálové koule, která se otáčí pod tryskající vodou. Světlo tlumené kamennou stěnou osvětluje stékající vodu a vytváří unikátní záblesky harmonického souznění přírodních živlů světla, vody a kamene. Tato fontánka je vysoce hodnotný dekorativní prvek ručně vyráběný z pečlivě vybraných břidlicových desek. Své místo tato nádherná fontána najde v každém prostoru. Fontána působí čistě a svěže.   

 • Kamenná fontána Masao
  -10%

  Kamenná fontána Masao

  Voda teče krok za krokem v této jedinečné fontáně z pravého kamene. Díky svému harmonickému vzhledu má Masao uklidňující účinek a vybízí k relaxaci nebo meditaci. Fontána má kompaktní velikost a proto snadno najdete vhodné místo pro tuto kaskádovou fontánu.

 • Kamenná fontána Suna
  Novinka
  doprava zdarma
  -3%

  Kamenná fontána Suna

  Stékající voda po kamenné fontánce uvolňuje sílu myšlenky a podporuje pozitivní a kreativní myšlení. Voda s jemným šploucháním teče dolů a působí tak uklidňujícím dojmem. Světlo připojené k fontánce zdůrazňuje tekoucí tok vody a vytváří zvláštní efekt s odrazem.   

 • Kamenná fontána Tian
  Náš TIP
  doprava zdarma
  -8%

  Kamenná fontána Tian

  Tian je skutečné mistrovské dílo s hlubokým meditačním nábojem. Harmonické ztvárnění slunce a země. Zhasněte si a relaxujte. Ucítíte jemné vlnění harmonie souznění. Touto fontánkou protéká čistá energie jedinečné harmonie elementů vody, země a ohně. Fontána podporuje koncentraci myšlení a lepších výsledků. Břidlice znázorňuje čínský znak, který představuje Buddhu. 

 • Kamenná fontána Guan
  Náš TIP
  Oblíbené
  -10%

  Kamenná fontána Guan

  Kamnná fontánka Guan, kde voda stéká po stěně ve vlnách a vytváří příjemný vlnící se zvuk. Fontána má v sobě integrované osvětlení a vytváří tak příjemnou světelnou atmosféru, která je zvláště účinná ve večerních hodinách.

Kámen je na světě již od jeho prvopočátku - je to zcela přírodní materiál v jehož struktuře jsou zaklety stopy dějin vývoje naší planety. Velmi zvláštním kamenem jsou břidlice, které vznikly před miliony let metamorfózou a usazením jílovcových hornin. Všechny námi nabízené fontány jsou ručně vyráběné v soulady s principy Feng - Shui. Každá tato fontána se pak stává spojnicí a mostem mezi člověkem a přírodou. Vzájemná interakce duševního světa a přírodních elementů.

Každá fontána je unikátní a jedinečné dílo, nabité energii přírody, lidské práce a času. Každý kus fontány je originál vyrobený s péčí a trpělivostí z kvalitních mater

Interiérové kamenné fontánky z břidlice jsou ideálním zdrojem této přirozené energie pro domácnost, ale i pro obchodní a společenské místnosti. Poklidně a harmonicky stékající voda po přírodních kamenných deskách efektivně tlumí přebytek případné negativní emociální energie, napětí nebo stresu.

Podle teorie Feng - Shui o vodě, je "živá" voda základní podmínkou vitality a harmonického proudění životní energie. Voda ve fontáně však musí být v pohybu a musí být čistá. Interiérové fontány také kombinují i další aspekty.

(Změny tvaru a barevné provedení nejsou vadou, ale přirozenou vlastností použitých materiálů).

 

Kamenné fontánky slouží především jako zdroj pozitivní energie. Fontány ve vnitřních prostorách také můžou zachycovat prach a nečistoty z ovzduší. Fontánky jsou vhodné i jako dekorace.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník