Vážení zákazníci, náš e-shop i výdejní místo funguje bez omezení. Pro omezení šíření infekce doporučujeme platbu online kartou nebo převodem. Děkujeme.

Zavřít

Návod na použití

Všeobecné informace

Každý stromeček má jednu dvě nebo tři částí. Záleží o jaký typ stromečku se jedná. Menší stromečky se skládají z jedné nebo ze dvou častí. Jsou jednodušší na přenášení. Větší stromečky 180 cm (některé) a vyšší se skládají ze dvou až tří částí. Pečlivá výroba klade důraz naších stromečků na jejich kvalitě. Stromečky jsou vyrobeny z PVC a PE materiálu. Při montáži a demontáži stromečku se vyvarujte s manipulací ohně. 

Jak sestavit váš Vánoční stromeček

Nejdříve musíte najít nejhustější spodní část stromečku, kterou obrátíte vzhůru nohama a nasunete 3 nebo 4 plastové (kovové) částí. Stromeček poté otočíte a postavíte na zem. Větvičky nasazené spodní části ohnete směrem dolů a do konstrukce nasadíté zbylé části. 
Stromeček nám stojí. Ted už zbývá pouze vytvarovat větvičky, aby stromeček držel tvar a vyhovoval vaším představám. Doporučujeme větvičky začít tvarovat od spodní častí až ke špičce stromečku. Jak hezky stromeček vypadat bude už záleží pouze a jen na vás. Kolik pečlivosti a zručnosti vynaložíte a dáte si záležet na tvarování větviček.

Skladování a údržba

Údržba je velmi jednoduchá. Od prachu a nečistot čistěte pouze vlhkým hadříkem. Umělý stromeček uchovávejte v suchých prostorách pokojové teploty. Při vysokých teplotách se jehličky mohou deformovat. Bílé stromečky je nutno skladovat v kartonových krabicích. Pomocí UV záření bílá barva nemusí vydržet čistě bílá.