Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - maska Ironman

Papírový model 3D - maska Ironman

Kód: PP-3IRM-2GR

Skládání papírových modelů je koníčkem s dlouholetou tradicí. V minulosti to byly tanky, letadla nebo vlaky, soupravy zakoupené v dopravních kioscích, určené pro pacienty a fascinované válkou nebo přepravou dětí a mládeže. Desítky nebo stovky prvků, manuál, trocha lepidla – to stačí k tomu, abyste se mohli dobře a mimořádně uspokojivě bavit po dlouhé hodiny. Časy se změnily a našimi idoly už nejsou čtyři tankisté, ne Bolek a Lolek, ale postavy z multikino hitů, vysokorozpočtové produkce, zavádějící nás do světa hvězdných válek nebo Marvelu.

  • Rozměr ve složeném stavu: 27x18x23 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska Ironman
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Vžijte se do role marvelovské postavy!
Jako moderní společnost jdeme s dobou a reagujeme na vaše potřeby nabídkou masky Iron Mana, jedné z klíčových postav Marvelu. Brilantní vědec a multimilionář, stavící moderní brnění, které si obléká, aby bojoval proti zlu, neřesti a těm, kteří by nejraději viděli náš svět v plamenech a chtějí ho zničit. Iron Man – železný muž, kromě toho, že se objevuje po boku dalších hrdinů bojujících se zlem ze svého vesmíru, má svou vlastní, mimořádně oblíbenou sérii filmů.
Díky naší skládané papírové masce si také můžete zahrát na železného hrdinu! Proměňte se v hrdinu v pohodlí svého domova, překvapte svou rodinu a přátele, ohromte a potěšte každého, kdo viděl Iron Mana v akci na velkém plátně, házel pěstmi po nepřátelích, uhýbal smrtícím projektilům, účastnil se nebezpečného tance s smrti, vždy o krok od ní.
Vyrobte si masku sami
Obtížnost sestavení papírové masky Iron Man je dvě na pětibodové škále a doba sestavení je přibližně dvě hodiny. Prvky jsou umístěny v šabloně, vyrobené z italského designového kartonu o gramáži 220-290 g/m. Sada obsahuje všechny potřebné prvky k sestavení masky; kromě papírových prvků je to také rychleschnoucí lepidlo a uživatelsky příjemný návod. Jeho rozměry po složení jsou 27x18x23 cm.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 27x18x23 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník