Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - lev černý

Papírový model 3D - lev černý

Kód: PP-1LVN-2BG

Hledáte jinou dekoraci na zeď než kterákoli jiná? Máte rádi kutily a tvoříte funkční předměty? Podívejte se na našeho černého papírového lva. Důvody pro jeho koupi bychom mohli vyjmenovávat dlouho. Tato trojrozměrná dekorace vypadá na stěně jednoduše skvěle. Pokud potřebujete další argumenty, přečtěte si zbytek textu.

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x35x34 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - lev černý
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Černý papírový lev je jedinečnou dekorací na zeď
Představujeme efektní ozdobu - černého papírového lva. Tento 3D model je celý vyroben ze silné, tuhé a potažené lepenky. Kontrastní detaily zdůrazňují prostorovou formu dekorace a dodávají jí dynamiku. Výsledkem je, že černý papírový lev vykazuje stejnou kvalitu jako jeho žijící předchůdce: svůj majestátní vzhled.
Sestavíte si ho sami
Vaše ozdoba je dodávána ve verzi pro vlastní montáž. Sada obsahuje návod, prvky zajištěné speciální šablonou a rychleschnoucí lepidlo. Montáž usnadňují symboly vytištěné na každé části tohoto trojrozměrného modelu. Pokud máte rádi kutily, budete ve svém živlu, protože práce na této detailní ozdobě může trvat až šest hodin. Hotový černý papírový lev je velmi lehký. Pomocí samolepícího háčku, který je součástí sady, jej rychle a spolehlivě zavěsíte na zeď.
Černý papírový lev jako jedinečný detail interiéru
Velká nástěnná dekorace až 45 cm se hodí k mnoha aranžmá. Díky moderní textuře se skvěle hodí do loftových interiérů, zejména ve studených barvách. Jeho nadčasový design potěší oko i v klasických pokojích, a to i v těch zařízených v rustikálním stylu. Černý agresivní ornament skvěle funguje jako dominantní detail, který přitahuje pozornost. A vy, v jakém interiéru to pověsíte? Objednejte si černého papírového lva ještě dnes!

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x35x34 cm
  • Časová náročnost: 6 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 5

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník