Papírový model 3D - bulldog Julien zlatý

Papírový model 3D - bulldog Julien zlatý

Kód: PP-2BJU-GLD

Jsou tu nějací fanoušci buldoka? Víme, že milovníků tohoto plemene je dost. Proto jsme připravili další 3D model. Zlatý papírový pejsek ve tvaru buldoka je originální figurka, která ozdobí váš interiér. Vypadá perfektně na komodě nebo krbu a díky zlaté barvě působí elegantně a velkolepě.

  • Rozměr ve složeném stavu: 37x20x33 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 4
Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - bulldog Julien zlatý
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Papírový pes, jehož budete tvůrcem
Uvědomujete si, že figurku buldoka Juliena si můžete vyrobit sami, v soukromí svého domova? Dokážete si představit, že prezentovaná ozdoba bude pouze vaším dílem? Říkáte si, jak je možné si sami sestavit takovou originální ozdobu, jejíž montáž vypadá jako složitý proces? Jen to zkus. Garantujeme vám, že spokojenost, kterou po dokončení práce pocítíte, bude obrovská.
Podívejte se, jak vytvořit psa z lepenky
Nemusíte kompletovat, hledejte u vás doma doplňky, které byste možná potřebovali ke složení papírového pejska. V sadě 3D modelů Paperraz najdete vše potřebné k sestavení figurky buldoka. Prvky jsou umístěny v šabloně. Byly vyrobeny z italské lepenky o gramáži 220-290 g/m. Sada obsahuje návod k použití a rychleschnoucí lepidlo. To je vše, co potřebujete, abyste mohli začít. Vaším úkolem je najít si pár hodin volného času. V případě Julienova buldoka vám to zabere kolem 5 hodin. Figurka, kterou vytvoříte, bude mít rozměry: 37x20x33cm.
Následuj instrukce. Začněte položkou, která říká start. Vhodné označení prvků čísly a symboly vám usnadní provádění dalších kroků. Pamatujte, že na jednotlivé detaily nesmíte nanášet příliš mnoho lepidla. A před lepením zkontrolujte, zda všechny díly do sebe zapadají, abyste je složili správně.
3D model je perfektní způsob, jak trávit volný čas
Nabízíme vám úžasnou zábavu, která vám umožní odpoutat se od každodenního života. Sestavení papírového 3D modelu vám umožní odpočinek a relaxaci, z čehož vznikne krásná dekorace pro váš domov nebo dárek pro vaše přátele. K práci na figurce můžete pozvat i celou svou rodinu. Rozhodně je to způsob, jak kreativně trávit čas se svými blízkými.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 37x20x33 cm
  • Časová náročnost: 5 hodin
  • Obtížnost ( 1-5 ): 4

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník