Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Cestovní hry Albi

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. 

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Cestovní hry nejenže posilují koncentraci, logické myšlení, postřeh a kreativitu, ale také zlepšují komunikaci a rozšiřují slovní zásobu. Ať už hledáte zábavu pro sebe, své děti, nebo celou rodinu, v této kategorii najdete hry, které promění každou cestu v nezapomenutelný zážitek.

 • Karak - Goblin
  -10%

  Karak - Goblin Karak - Goblin

  Ideální hra pro všechny fanoušky fantasy a karetních her. Vstupte do světa goblinů a nestvůr, sestavte si svůj balíček a prokažte svou odvahu a strategické myšlení. Staňte se hrdinou, který zvítězí nad temnotou gobliních jeskyní!

 • Squadro mini
  -10%

  Squadro mini Squadro mini

  Zmenšená verze oblíbené abstraktní hry pro dva hráče, která vás vtáhne do světa strategického myšlení a napětí. Vaším cílem je dostat 4 ze svých 5 figurek na konec herního plánu a zpět na start, přičemž můžete svými tahy bránit protihráči v dosažení jeho cíle.

 • Catan Junior - Na cesty
  -10%

  Catan Junior - Na cesty Catan Junior - Na cesty

  Tato zmenšená verze oblíbené hry Catan Junior je ideální na cesty. Budujte pirátská doupata, sbírejte zásoby a vyhýbejte se černému pirátovi. První hráč, který postaví pevnost na sopečné skále, se stane nejmocnějším pirátem a vítězem hry.

 • Domino na cesty
  -10%

  Domino na cesty Bingo na cesty

  Klasické hry jako Člověče, nezlob se, Hadi a žebříky, Lodě a další jsou zpátky v kurzu. Hry mají velmi jednoduchá pravidla a krátká herní doba činí tyto hry vhodnými pro všechny věkové kategorie.

 • Vražda k večeři
  -10%

  Vražda k večeři Opona padla

  Vražda k večeři: Smrtelný hřích je hra do kapsy, při které se chopíte jedné z rolí a snad vyřešíte záhadný případ. Vrahem může být kdokoliv z vás! Hrou vás bude provázet mobilní aplikace. Hra Vražda k večeři: Smrtelný hřích obsahuje: 26 karet

 • Yogi - karetní hra
  -10%

  Yogi - karetní hra Yogi

  Ponořte se do světa smíchu a zábavy. Tato jedinečná hra je ideální pro párty, rodinné oslavy nebo večery s přáteli. Plňte zábavné úkoly z karet a udržte se ve hře déle než ostatní. Poslední hráč vyhrává!

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Michaela Šipky soft Bull's Meteor MT4

Spolupracujeme: Zahradní slunečník