Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Cestovní hry Sleva

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. 

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Cestovní hry nejenže posilují koncentraci, logické myšlení, postřeh a kreativitu, ale také zlepšují komunikaci a rozšiřují slovní zásobu. Ať už hledáte zábavu pro sebe, své děti, nebo celou rodinu, v této kategorii najdete hry, které promění každou cestu v nezapomenutelný zážitek.

 • Kapesní kvízy junior – Chytrá hlavička
  -10%

  Kapesní kvízy junior – Chytrá hlavička

  Kdo byl prvním českým prezidentem? Na co měl telefon kdysi díry? Kdo utvářel hravou tvář španělské Barcelony? Kapesní kvíz o 106 otázkách zaměstná mysl vašich dětí na pěkně dlouho. A kromě zábavy je čeká spousta nových informací o přírodě, kultuře, historii i světě sportu nebo techniky. Na každé kartě se nachází vždy dvě otázky. Odpovědi uvidíte po otočení na druhé straně. Cestovní balení je ideální nejen na výlety, ale třeba i do školního batohu. O přestávce se bude hodit! Balení obsahuje: 53 oboustranných karet.

 • Karak - Goblin
  -10%

  Karak - Goblin Karak - Goblin

  Ideální hra pro všechny fanoušky fantasy a karetních her. Vstupte do světa goblinů a nestvůr, sestavte si svůj balíček a prokažte svou odvahu a strategické myšlení. Staňte se hrdinou, který zvítězí nad temnotou gobliních jeskyní!

 • Squadro mini
  -10%

  Squadro mini Squadro mini

  Zmenšená verze oblíbené abstraktní hry pro dva hráče, která vás vtáhne do světa strategického myšlení a napětí. Vaším cílem je dostat 4 ze svých 5 figurek na konec herního plánu a zpět na start, přičemž můžete svými tahy bránit protihráči v dosažení jeho cíle.

 • Kapesní kvízy junior – Zvířátka
  -10%

  Kapesní kvízy junior – Zvířátka

  Jak velký je největší sklípkan na světě? Kdo čistí zuby krokodýlům? Mají stěhovaví ptáci navigaci? Zabavte zvídavé děti skvělou vědomostní hrou, při které načerpají spoustu nových informací. Celkem 106 otázek z tajemného světa zvířat si zvládne přečíst kterékoli dítko od 8 let, ovšem mnohé otázky budou jistě zajímavé i pro dospělé hráče. Na každé kartě najdete dvě otázky a na druhé straně jejich odpovědi. Kapesní formát kvízu se navíc báječně hodí na výlety nebo jakékoli dlouhé cesty. Balení obsahuje: 53 oboustranných karet.

 • Catan Junior - Na cesty
  -10%

  Catan Junior - Na cesty Catan Junior - Na cesty

  Tato zmenšená verze oblíbené hry Catan Junior je ideální na cesty. Budujte pirátská doupata, sbírejte zásoby a vyhýbejte se černému pirátovi. První hráč, který postaví pevnost na sopečné skále, se stane nejmocnějším pirátem a vítězem hry.

 • Domino na cesty
  -10%

  Domino na cesty Bingo na cesty

  Klasické hry jako Člověče, nezlob se, Hadi a žebříky, Lodě a další jsou zpátky v kurzu. Hry mají velmi jednoduchá pravidla a krátká herní doba činí tyto hry vhodnými pro všechny věkové kategorie.

 • Vražda k večeři
  -10%

  Vražda k večeři Opona padla

  Vražda k večeři: Smrtelný hřích je hra do kapsy, při které se chopíte jedné z rolí a snad vyřešíte záhadný případ. Vrahem může být kdokoliv z vás! Hrou vás bude provázet mobilní aplikace. Hra Vražda k večeři: Smrtelný hřích obsahuje: 26 karet

 • Yogi - karetní hra
  -10%

  Yogi - karetní hra Yogi

  Ponořte se do světa smíchu a zábavy. Tato jedinečná hra je ideální pro párty, rodinné oslavy nebo večery s přáteli. Plňte zábavné úkoly z karet a udržte se ve hře déle než ostatní. Poslední hráč vyhrává!

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Jana Šipky soft Bull's Meteor MT4

Spolupracujeme: Zahradní slunečník