Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Cestovní hry 30 minut

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. 

Cestovní hry jsou stvořeny pro ty, kdo chtějí zažehnat nudu během cestování nebo deštivých odpolední na dovolené, a přitom si nezatížit zavazadlo. Tyto hry, navržené s ohledem na kompaktní rozměry a nízkou hmotnost, jsou ideálním společníkem na cesty, ať už jde o dlouhé hodiny strávené v autě, vlaku, na letišti nebo při večerech na dovolené. Nabídka zahrnuje vše od klasických karetních her až po miniaturní verze oblíbených deskovek, strategických her, hlavolamů a komunikačních her, které jsou vhodné pro všechny věkové skupiny. Cestovní hry nejenže posilují koncentraci, logické myšlení, postřeh a kreativitu, ale také zlepšují komunikaci a rozšiřují slovní zásobu. Ať už hledáte zábavu pro sebe, své děti, nebo celou rodinu, v této kategorii najdete hry, které promění každou cestu v nezapomenutelný zážitek.

  • Člověče nezlob se na cesty

    Člověče nezlob se na cesty

    Člověče, nezlob se na cesty - Česká klasika plná zábavy a napětí v kompaktním balení. Vyhazujte panáčky, pohybujte se po hrací desce a buďte první v cíli. Taktika, náhoda a smích vytvářejí nezapomenutelné chvíle pro celou rodinu ať už jste kdekoliv. Zaručeno radostné a vzrušující hráčské zážitky!  

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Michaela Šipky soft Bull's Meteor MT4

Spolupracujeme: Zahradní slunečník