Umělé vánoční stromky 3D - jehličí 3D

Realistické umělé vánoční stromky 3D přinášejí do vašeho domova autentickou vánoční atmosféru. Tyto stromky jsou vyrobeny z odolného materiálu zvaného PE (polyethylene), který se používá pro výrobu větviček, jež neopadávají a působí velmi přirozeně, jsou označováný jako 3D.

Na první pohled nebudete schopni rozeznat, že se jedná o umělý vánoční stromeček. K dispozici jsou dva typy těchto stromků. Prvním typem je stromeček s 100% 3D jehličím, který je tak realistický, že ho neodlišíte od živých stromků. Druhým typem je stromeček s mixem větviček 2D a 3D, označovány jako 3D standard.

Materiál 2D se používá pro zahuštění a pozadí stromku, zatímco v popředí jsou umístěny 3D větvičky, což umožňuje snížit náklady na výrobu stromečků, aniž by byla narušena jejich realističnost. S těmito stromky si můžete užít vánoční magii bez obav o udržování a péči o živý stromek.

nejprodávanější

 • Náš TIP 1
 • Sleva 2
 • Jedle 6
 • Smrk 14
 • Borovice 2
 • Náš TIP 1
 • Sleva 2
 • 110 cm 1
 • Do 100 cm 1
 • 120 cm 16
 • 150 cm 16
 • 180 cm 23
 • 220 cm 23
 • 240 cm 1
 • 3D standard 21
 • 3D realistic 4
 • Jedle 3D lux - 100% 3D jehličí
  doprava zdarma
  Náš TIP
  ZLEVNĚNO
  3D realistic

  Jedle 3D lux je náš nejkvalitnější vánoční stromeček. U tohoto stromečku se nemusíte obávat, že vám některé větvičky budou opadávat, drží pevně. Větvičky jsou vyrobeny z 3D materiálu, stromeček je pokryt těmito větvičkami ze 100% (neobsahuje klasické 2D větvičky), proto vypadá tento stromek velmi důvěryhodně. Hustota stromečku je přiměřená a stromeček lze zdobit dle vašeho vkusu.

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Reyma 3D
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Luxusní vánoční stromeček Smrk Reyma přináší do vašeho domova kouzlo Vánoc jako žádný jiný. Co ho dělá zvláštním? Jeho pozoruhodné zpracování a kvalitní větvičky z 3D materiálu zajistí, že si budete moci užít krásné Vánoce s rodinou a přáteli. Navíc, díky kombinaci 3D a 2D větviček, dostanete luxusní stromeček za výhodnou cenu. Stromeček je cenově výhodný, s 2D větvičkami pro zahustění, aniž by trpěl celkový dojem. Navržen tak, aby vypadal jako živý vánoční stromek.  

 • Umělý vánoční stromeček Jedle 3D classic
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Vánoce jsou tady a co by to bylo za svátky bez krásného vánočního stromku? Představte si, že můžete mít krásný vánoční stromeček, který vám bude každý závidět. U jedličky je pečlivě zpracován kadý detaik tak, aby vytvořil dokonalý vánoční vizuální zážitek.

 • Umělý vánoční stromeček Borovice Kanadská 3D
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Zavřete oči a představte si, že jste uprostřed kanadského lesa, obklopeni borovicemi. S naším 3D vánočním stromkem Borovice Kanadská to můžete zažít přímo ve svém domě. Materiál, který jsme použili, je nejen kvalitní, ale také odolný, což zaručuje, že tento stromek vydrží mnoho sezón.

 • Umělý vánoční stromeček Jedle Gordon natural 3D
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D standard

  Jedle je věrným odrazem přírodní krásy, která vám přinese do domova kouzlo Vánoc. Tento stromek je vytvořen kombinací větviček z materiálu 3D a 2D, což s velkou přesností připomíná skutečnou Jedli. Materiál, ze kterého je stromek vyroben, je nejen kvalitní, ale také odolný proti zlomení, což zajišťuje, že váš Vánoční stromek bude krásný a bezvadný po mnoho sezón. Přiveďte si do svého domova tuto přírodní krásu s moderním twistem a užijte si nezapomenutelné Vánoce plné teplých a pohodových okamžiků.

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Palermo 3D
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D standard

  Umělý vánoční stromeček Palermo 3D označený jako produkt exkluzivní třídy, což znamená, že vám přinese skvostnou vánoční atmosféru. Stromek je vyroben z kombinace 3D a 2D větviček, které mu dodávají unikátní vzhled. Jeho zelené větvičky vypadají jako by byly přímo z lesa, což mu propůjčuje nezaměnitelný přírodní šarm.

 • Umělý vánoční stromeček Jedle Ellegant 3D
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D standard

  Jedle Tokyo patří mezi husté a netradiční vánoční stromky. Přináší tak do vašeho domova neopakovatelnou krásu Vánoc. Tento stromek je vyráběn z kvalitního materiálu kombinujícího tradiční 2D classic a moderní 3D realistic větvičky.  

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Bergamo 3D diamond
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Umělý vánoční stromek Smrk Bergamo se může pochlubit klasickým vzhledem vánočního stromku s nádherným zimním nádechem. Konce větviček 2D jsou pečlivě tvarovány do špičky a obarveny bílou barvou, což vytváří efektní imitaci sněhu. Tuto kouzelnou atmosféru ještě umocňují 3D větvičky, které dodávají stromečku autentičnost a přirozenost. Některé konce větviček dokonce nesou nanesenou krásnou namrazu ve formě brokatu, která přidává jiskřivý zimní lesk.

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Skandynawski 100% 3D jehličí
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D realistic

  Všichni víme, že na Vánoce chceme mít ten nejlepší stromek, který dokonale odráží atmosféru této sváteční doby. A právě to vám přináší náš Umělý Vánoční Stromek Smrk Skandynawski. Všechny jeho větvičky jsou vyrobeny z 3D  materiálu, což z něj činí stromeček mimořádně kvalitní a reprezentativní. Jehličí mají světlejší odstín, což věrně připomíná barvu lesního království.

 • Borovice Kanadská bílá 3D -
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Představujeme vám náš Vánoční Stromek Kanadská Borovice bílá 3D, který je vytvořen kombinací 3D a 2D materiálů, aby přinesl dokonalý vánoční zážitek. Jeho větvičky jsou zakončeny bílou barvou, což vytváří efekt sněhové pokrývky na stromku. Díky nejmodernějším technologiím a pečlivému zpracování nabízí tento stromek věrohodný vzhled, který vás okouzlí a připomene vám vánoční pohádku.

 • Borovice Lamia 3D -
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Umělý Vánoční Stromek Borovice Lamia 3D je stvořen pro ty, kteří touží po vytvoření zimního kouzla ve svém domě. Jeho kombinace materiálů, 3D a 2D, dodává stromku jedinečný vzhled. Větvičky z 2D materiálu jsou tvarovány do špičky a poté natřeny bílou barvou, což vytváří iluzi sněhu. Větvičky z 3D materiálu pak dodávají stromečku realističtější vzhled a imitují sníh nanesený na větvičkách. Jehličí je delší a vypadá velmi dobře, což zvyšuje jeho autentičnost.

 • Smrk Gesty Lux 3D -
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D standard

  Stromeček vás překvapí svojí hustotou a kvalitou provedení. Je vyroben z kvalitních materiálu 2D classic + 3D realistic. Jeho krásu tvoří přírodní zelená barva. U stromečku se myslí na každý detail i jeho větvičky jsou malované hnědou barvou a imitují tak živou větev.

 • Smrk sněžný 3D
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Zasněžený umělý vánoční stromeček s 3D větvičkami. Jedná se o hustý smrk, který imituje zasněžený stromeček - mix větviček 2D + 3D.

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Nordic 3D
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D standard

  Zaujměte své hosty a rodinu tímto nádherným vánočním stromečkem. Luxusní Smrk Nordic přináší kouzlo Vánoc přímo do vašeho domova. Co ho odlišuje od ostatních stromečků? Jeho zpracování, kvalitní větvičky z 3D materiálu a mnoho dalších výjimečných vlastností.

 • Smrk Syberyjski 3D -
  ZLEVNĚNO
  3D standard

  Vánoční Stromek přichází s unikátní kombinací barev 2D a 3D větviček, které mu dodávají zvláštní vzhled a charakter. Konce větviček jsou střídavě světlé a tmavé barvy, což dává tomuto stromku neotřelý a netradiční vzhled.

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Bergamo 3D classic
  Novinka
  3D standard

  Umělý Vánoční Stromek Smrk Bergamo 3D Classic je stvořen pro ty, kteří touží po klasickém vzhledu vánočního stromku, ale zároveň si chtějí užít výhody umělého stromku. Tento stromek se vyznačuje detailním provedením a jeho konce větviček jsou pečlivě tvarovány do špičky, aby vytvořily co nejrealističtější efekt. Větvičky 3D dodávají stromečku autentičnost a realistický vzhled. Jeho kratké jehličí je odolné a pevné, což zaručuje, že se větvičky neohnou a stromek si zachová krásný vzhled po mnoho sezón.

 • Umělý vánoční stromeček Jedle Andorra 3D
  Novinka
  3D standard

  Vánoční stromeček Jedle Andorra 3D jsme vytvořili s důrazem na realistický vzhled. Tento stromek představuje kombinaci tradičních 2D větviček, které jsou použity pro zahuštění, a moderních 3D větviček, které zajišťují úchvatný efekt a jsou jasně viditelné. Zelená barva stromečku je pečlivě zvolena tak, aby co nejvěrněji imitovala živý vánoční stromek, a precizně tvarované vetvičky dodávají stromku autentický vzhled. Materiál, který jsme použili, je vysoce kvalitní, což zaručuje, že váš Vánoční stromek bude krásný a bezvadný po mnoho sezón.

 • Smrk Alaska 3D -
  doprava zdarma
  3D standard

  Smrk Alaska je ztělesněním luxusu mezi vánočními stromečky. Tento neobyčejný stromek je složen z výjimečných 3D větviček, které zajišťují jeho luxusní vzhled, a 2D větviček, které jsou použity pro zahuštění a plnost. Jeho špička je tvarována větvičkami, což zajišťuje nestandardní a unikátní vzhled bez klasického zakončení. Smrk Alaska se tak stává ideální volbou pro větší prostory, kde může zářit svou šířkou, krásou a výjimečností. Tento stromeček není jen vánoční ozdobou; je to umělecké dílo, které přinese do vašeho domova luxus a eleganci Vánoc. Oživte své Vánoce s touto nestandardní krásou.

 • Umělý vánoční stromeček Borovice Pola se šiškami 3D
  Novinka
  3D standard

  Vánoční stromeček Borovice Pola je reprezentativní vánoční stromeček ve 3D provedením s realistickými detaily.  Je vyroben s použitím 3D materiálu, což přispívá k jeho realistickému vzhledu. Má přírodní šišky a větvičky v jemné světlé zelené barvě s kombinací tmavšího zeleného odstínu vyroben ze 2D materiálu. Pola je vánoční stromeček, který je krásným doplňkem vaší vánoční výzdoby a přinese do vašeho domova vánoční atmosféru.  

 • Umělý vánoční stromeček Smrk Reyma 100% 3D jehličí
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  doprava zdarma
  3D realistic

  Vytvořte vánoční kouzlo v domácnosti s naším luxusním Stromkem Reyma 100% 3D. To, co ho vyniká, je jeho pečlivé zpracování, prvotřídní větvičky z 3D materiálu a další výjimečné vlastnosti. Všechny větvičky jsou vyrobeny z 3D materiálu a je tak k nerozeznání od živého.  

 • Smrk Alaska 3D s integrovaným LED osvětlením
  Novinka
  doprava zdarma
  3D standard

  Smrk Alaska je nepřekonatelným symbolem luxusu mezi vánočními stromečky. Tento stromek je výjimečný nejen svým krásným vzhledem, ale také vestavěným LED osvětlením, které je již integrováno do stromku. Nemusíte se starat o zavěšování světýlek, protože tento stromek již svítí sám o sobě. To všechno činí Smrk Alaska ideální volbou pro větší prostory, kde může okouzlit svou krásou, luxusem a pohodlím. Oživte své Vánoce s tímto výjimečným stromkem, který zaručuje bezstarostné a luxusní vánoční zážitky.

 • Jedle 3D mix na kmeni -
  Rozbaleno
  3D standard

  Pro ty, kteří chtějí, aby jejich domov zářil jedinečnou přírodou během vánočních svátků, je tady Umělý Vánoční Stromek Jedle 3D mix na Kmeni. Jeho klasický živý kmen dodává stromku autentičnost a přirozený vzhled. Větvičky tohoto stromku jsou vyrobeny z kombinace 3D a 2D materiálu, což zajišťuje, že stromek bude vypadat co nejvíce reálně. Bez ohledu na to, zda si vyberete výšku kmene 180 cm nebo 220 cm, výška kmene zůstává stejná, přibližně 80 cm.

 • Umělý vánoční stromeček Borovice Himálajská 3D
  Novinka
  3D standard

  Prožijte jedinečné Vánoce s naším Umělým vánočním stromečkem Borovice Himálajská 3D. Tento nádherný stromeček je jedinečnou kombinací 3D a 2D větviček. 2D větvičky slouží k zahuštění celkového vzhledu, zatímco v popředí vynikají 3D větvičky.  Tyto větvičky se postarají o realistický efekt, který okouzlí každého. Jeho krása se projevuje nejen v autentickém vzhledu, ale také v kvalitních materiálech, které zajišťují dlouhou životnost. Vytvořte si magické Vánoce s naším Umělým vánočním stromečkem Borovice Himálajská 3D, který zaujme každého svou unikátní kombinací 3D a 2D větviček.

 • Smrk malý full 3D - 100% v květináči
  Novinka
  ZLEVNĚNO
  3D realistic

  Hledáte ten správný vánoční stromeček pro váš stůl, nebo pro malý prostor, který chcete ozdobit v duchu Vánoc? Představujeme vám naši vlastní exkluzivitu této vánoční sezóny - Malý Smrk "Full 3D" v květináči!

 • Smrk malý 3D -
  3D standard
  Poslední kusy

  Smrk malý 3D - 90 cm je stromeček velmi sympatický smrček vhodný do každého menšího prostoru.

Realistické umělé vánoční stromky 3D jsou vyráběny z tvrdého materiálu - PE (polyethylene). Tento materiál se používá na výrobu větviček, které neopadávají a jsou velmi realistické. Nepoznáte, že se jedná o umělý vánoční stromeček. Vyrábějí se 2 typy - full 3D jehličí nebo mix 2D + 3D. Stromečky se 100% 3D jehličím nerozpoznáte od živých. U stromečku, kde je mix větviček 2D a 3D se materiál 2D používá na zahuštění a v popředí - to co uvidíte, se dávají 3D větvičky pro snížení nákladů na výrobu stromečků.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník