Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Učebnice šachu pro samouky - začátečníci

Učebnice šachu pro samouky - začátečníci

Kód: P18473

Netradičním způsobem - využitím učebních diagramů a testů - se pomocí této učebnice může vnímavý čtenář velmi rychle naučit hrát šachy.

Dostupnost: vyprodáno
Hlídat dostupnost
399 Kč
Učebnice šachu pro samouky - začátečníci
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
399 Kč

Netradičním způsobem - využitím učebních diagramů a testů - se pomocí této učebnice může vnímavý čtenář velmi rychle naučit hrát šachy. Trenér 1. třídy ing. Karel Pliska zpracoval tuto učebnici na základě mnohaletých zkušeností s výcvikem šachových nadějí. Od prvního vydání oblíbené učebnice již uplynulo bezmála 30 let, během nichž se dočkala 11. přepracovaného vydání. Obohatily ji zkušenosti a nápady Karla Plisky ml. (*1975), trenéra mládeže Beskydské šachové školy, působícího v kroužcích mateřských i základních škol ve Frýdku-Místku a okolí. Je spoluautorem této učebnice a rozšířil ji mj. o přílohu Variace šachu a šachové hlavolamy. Ohlasy na naši učebnici dokazují, že je úspěšně využívána nejen jednotlivci, ale i trenéry mnoha šachových kroužků v ČR a na Slovensku.
S pomocí publikace se naučili šachu také starší lidé, kteří již nedoufali, že se jim to ještě vůbec někdy podaří. Obsahuje 120 matových a patových úloh k řešení, historii šachu s 56 testovými úkoly z období před oficiálními mači o MS. Jsou zde také uvedena pravidla hry, stať Trénink šachu pomocí série učebnic pro samouky, v níž jsou uvedeny výňatky volené tak, aby rozšířily obzor začínajících šachistů a byly pro ně přínosem. Jejich pořadí je voleno od jednoduchého ke složitějšímu a obtížnějšímu. Šachista samouk z ní také získá představu o hře prvých čtyř mistrů světa. Kniha je rozšířena o ukázkové partie z několika posledních bojů o titul mistra světa v šachu, včetně těch rozhodujících. Uvádíme také dnes již legendární partii velmistra V. Horta, která ho mohla přivést do semifinále turnaje kandidátů mistrovství světa jednotlivců. Nemohli jsme opomenout ani skvělé vítězství Jany Jackové nad exmistrem světa Anatolijem Karpovem při zápase Sněženky a Machři. Většina partií je velmi podrobně komentována a proložena diagramy s trenérskými dotazy k procvičení samostudujícího.


Více zde: https://pliskafm.webnode.cz/products/zdarma-ucebnice-a-postovne-balne/

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník