Ložní povlečení

Pohodlná ložní souprava je základem kvalitního spánku. A naše české ložní povlečení ze 100% bavlny je tak měkké, že si v něm odpočinete jako na obláčku. Nabízíme ho také v prodloužené variantě 220 × 140 cm nebo francouzském rozměru na dvě postele. Povlečení z našeho sortimentu dodáváme v pestrobarevném i černobílém provedení. Vyberte si to pravé do své ložnice.

zobrazit více

Pohodlná ložní souprava je základem kvalitního spánku. A naše české ložní povlečení ze 100% bavlny je tak měkké, že si v něm odpočinete jako na obláčku. Nabízíme ho také v prodloužené variantě 220 × 140 cm nebo francouzském rozměru na dvě postele. Povlečení z našeho sortimentu dodáváme v pestrobarevném i černobílém provedení. Vyberte si to pravé do své ložnice.

zobrazit méně

nejprodávanější

 • Bavlněné ložní povlečení Gardena

  Bavlněné ložní povlečení Gardena

  Květinová zahrada plná lilií na kvalitním bavlněným povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se květinovým vzorem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Iris

  Bavlněné ložní povlečení Iris

  Jako na voňavé louce se budete cítit s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny květinami jako živými na fialovém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Loire

  Bavlněné ložní povlečení Loire

  Jako na francouzkém zámku si budete připadat s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny v hnědých odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Stripe modrý

  Bavlněné ložní povlečení Stripe modrý

  Kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s pruhy a tvary v modrých odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Summer fialová

  Bavlněné ložní povlečení Summer fialová

  Lehnout si na letní sveží louku můžete kdykoliv s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s květinovým potiskem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • 3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Beer

  3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Beer

  Fanoušky tekutého chleba uchvátí kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s 3D orosenou sklenicí piva a sud. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • 3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Digger

  3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Digger

  Pro malé i velké bagristy je kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny 3D bagrem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • 3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Meow

  3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Meow

  Milovníky koček uchvátí kočičí kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s 3D kočkou. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • 3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Tractor

  3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Tractor

  Pro fandy velkých strojů je kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s 3D traktorem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • 3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Wolf

  3D Bavlněné ložní povlečení 140x200+70x90 cm - Wolf

  Milovníci vlků, to musíte mít! Kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s 3D vlkem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Amore

  Bavlněné ložní povlečení Amore

  Obklopeni srdcem v kvalitním bavlněném povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s černým vzorem na bílém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Autumn

  Bavlněné ložní povlečení Autumn

  Kvalitní bavlněné povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzorem listů na modrém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Babiččina zahrádka

  Bavlněné ložní povlečení Babiččina zahrádka

  Jak u babičky v létě se ocitnete s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory hvězd v modrých odstínech. Nalaďte se do nového dne s romantickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Bamboo modré

  Bavlněné ložní povlečení Bamboo modré

  Kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Bamboo oranžové

  Bavlněné ložní povlečení Bamboo oranžové

  Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny, ušité v české šicí dílně. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Baroko černé

  Bavlněné ložní povlečení Baroko černé

  Jako zámecká paní a pán s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s černým ornamentem na bílém podkladu. Nalaďte se do nového dne s romantickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Baroko fialové

  Bavlněné ložní povlečení Baroko fialové

  Ornament jako pro krále a královnu je na kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s  fialovým ornamentem na bílém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Baroko hnědé

  Bavlněné ložní povlečení Baroko hnědé

  Hnědý ornament na bílém podkladu na kvalitním bavlněném povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s. Nalaďte se do nového dne s romatickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Baroko tyrkys

  Bavlněné ložní povlečení Baroko tyrkys

  Tyrkysový ornament na bílém podkladu na kvalitním bavlněném povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s. Nalaďte se do nového dne s romatickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Biedermeier

  Bavlněné ložní povlečení Biedermeier

  Jako šlechta na francouzském zámečku můžete usínat i vy v kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory hvězd v modrých odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Big Love červená

  Bavlněné ložní povlečení Big Love červená

  Plno lásky v kvalitním bavlněném povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny textem Love na červeném podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Big Love modrá

  Bavlněné ložní povlečení Big Love modrá

  Plno lásky v kvalitním bavlněném povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny textem Love na červeném podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Block barevné

  Bavlněné ložní povlečení Block barevné

  Kvalitnímu bavlněnému povlečení z české šicí dílny neodoláte. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory čtverců v různých barvách. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Brick béžová

  Bavlněné ložní povlečení Brick béžová

  Příjemné a kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory v zelených odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Brick zelená

  Bavlněné ložní povlečení Brick zelená

 • Bavlněné ložní povlečení Colibri

  Bavlněné ložní povlečení Colibri

  Hezké sny vám přinesou krásně zbarvení kolibříci na kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Fall

  Bavlněné ložní povlečení Fall

  S padajícícm listím upadnete do hlubokého příjemného spánku v kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory hvězd v modrých odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Fenykl

  Bavlněné ložní povlečení Fenykl

  Nejen pro milovníky fenyklu je toto kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s květinovým vzorem. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Filigrán bílý

  Bavlněné ložní povlečení Filigrán bílý

  Jako na zámku s kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny s černým vzorem na bílém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Filigrán černobílý

  Bavlněné ložní povlečení Filigrán černobílý

  Pohádový spánek v kvalitním bavlněném povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a v černobílé barvě. Nalaďte se do nového dne s romatickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Filigrán šedý

  Bavlněné ložní povlečení Filigrán šedý

  Romantické sny v kvalitním bavlněném povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny a v šedé barvě. Nalaďte se do nového dne s romantickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Flowers

  Bavlněné ložní povlečení Flowers

  Souhra jemných barev a květů v odstínech růžové na kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny. Nalaďte se do nového dne s romatickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Garlic

  Bavlněné ložní povlečení Garlic

  Hvězdný spánek s  kvalitním bavlněným povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory hvězd v modrých odstínech. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Girlanda

  Bavlněné ložní povlečení Girlanda

  Vášnivé barvy s černým a bílým ornamentem na černém podklad na povelčení ze 100% bavlny, to je kvalitní bavlněné povlečení z české šicí dílny. Nalaďte se do nového dne s romantickým povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Hearts LUX

  Bavlněné ložní povlečení Hearts LUX

  Plno lásky v kvalitním bavlněném povlečení z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se vzory srdcí. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

 • Bavlněné ložní povlečení Herbs růžové

  Bavlněné ložní povlečení Herbs růžové

  Uklidující bylinkový vzor na kvalitním bavlněném povlečením z české šicí dílny. Povlečení je vyrobeno ze 100% bavlny se květinovým vzorem na jemně růžovém podkladu. Nalaďte se do nového dne s moderním povlečením.

Heureka

Ověřeno našimi zákazníky

Kvalitní zboží , rychlé dodání.

Ověřený zákazník 28. 11. 2022
Heureka

Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: nikam jsem nemusela chodit a za dva dny jsem měla zboží doma odpovídalo mým představám

Ověřený zákazník 27. 11. 2022
Heureka

Ověřeno našimi zákazníky

Výhody: ok

Ověřený zákazník 26. 11. 2022

Další hodnocení

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Michal Šachy Spartan černo / bílé

Spolupracujeme: Zahradní slunečník