Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Šachy pro děti

Šachy pro děti jsou ideálním způsobem, jak je přivést ke královské hře už od útlého věku. V naší nabídce naleznete barevné a bezpečné šachové soupravy, které jsou navrženy tak, aby zaujaly a zároveň učily základům strategie a logického myšlení. Figurky jsou snadno ovladatelné i pro malé ruce a odolné vůči poškození. Šachy pro děti nejsou jen hrou, ale i skvělým nástrojem pro rozvoj jejich mentálních schopností.

 • Šachy dřevěné
  -10%

  Šachy dřevěné Dřevěné šachy

  Dřevěný šachový set, který je stvořený pro hráče všech úrovní. Dřevěné šachy jsou ztělesněním elegance a tradice, nabízející kombinaci estetického vzhledu a funkčnosti. Set obsahuje šachové figurky a polstrovanou otevírací šachovnici, která zajišťuje dlouhou životnost a komfort při hře.

 • Šachy, dáma, mlýn

  Šachy, dáma, mlýn

  Klasická desková hra s dřevěnými komponenty v moderním retro designu.  Zahrajte si různé variace her s šachovými figurkami a dámovými kameny s kvalitními dřevěnými komponenty. Hra obsahuje pravidla k 37 klasickým i méně známým hrám. Potrénujte si své logické i strategické myšlení a užijte si spoustu zábavy! Kromě toho, že hraním zapracujete na kombinačních a taktických schopnostech, procvičíte i paměť.   Hra obsahuje: 1 oboustranný herní plán, 32 dřevěných šachových figurek, 30 dřevěných dámových kamenů, 1 pravidla.

 • Magnetické šachy školní
  Oblíbené
  doprava zdarma

  Magnetické šachy školní hnědé

  Magnetiké šachy vyrobené ze dřeva.

 • Šachový sešit pro děti č. 1 - Úvod do šachové hry

  Šachový sešit pro děti č. 1 - Úvod do šachové hry

  Ilustrovaný časopis pro děti s 18 nálepkami, které se lepí přímo do časopisu. Časopis je vytvořen velmi kreativně, zábavně a hravě. Děti se tak jednoduše naučí hrát šachy a příjemně se u toho zabaví. 

 • Šachový sešit pro děti č. 2 - Úvod do šachové hry

  Šachový sešit pro děti č. 2 - Úvod do šachové hry

  Ilustrovaný časopis pro děti s 18 nálepkami, které se lepí přímo do časopisu. Časopis je vytvořen velmi kreativně, zábavně a hravě. Děti se tak jednoduše naučí hrát šachy a příjemně se u toho zabaví. 

 • Šachový set DGT
  Náš TIP
  doprava zdarma

  Šachový set DGT bez šachových hodin

  Šachový set DGT box hnědý obsahuje dvojitě složenou šachovnici, kvalitní plastové šachové figurky DGT - které jsou zatížené s výškou krále 86 mm. Šachovnice je vyrobena z laminované lepenky a má čtvercový rozměr 50x50mm.

 • Šachy a dáma - královské
  doprava zdarma

  Šachy a dáma - královské

 • Turnajové šachy velikost 3
  doprava zdarma
  -15%

  Turnajové šachy velikost 3

  Užijte si kvalitní čas s naší elegantní a praktickou šachovou sadou vhodnou pro hráče všech úrovní. Jednoduchý a funkční design bez zbytečných ozdob. Ideální na stůl všech rozměrů pro pohodlnou hru.

 • Šachy - společenská hra

  Šachy - společenská hra Šachy

  Objevte královskou hru s elegantními dřevěnými figurkami. Hrajte klasické partie nebo objevujte různé varianty šachu. Ideální pro všechny věkové skupiny, nabízí nekonečné hodiny strategického myšlení a zábavy.

 • Šachový set classic s dřevěnými figurkami - skládací deska
  doprava zdarma

  Šachový set classic s dřevěnými figurkami - skládací deska

  Dřevěné šachové figurky vyrobeny z habrového dřeva s výškou krále 10 cm na plastové šachové desce. Šachovou desku můžete složit. Šachy jsou vhodné pro profesionály i amatérské šachové hráče.

 • Šachový set classic s dřevěnými figurkami - vinylová šachovnice
  doprava zdarma

  Šachový set classic s dřevěnými figurkami - vinylová šachovnice

  Dřevěné šachové figurky vyrobeny z habrového dřeva s výškou krále 10 cm na vinylové šachovnici. Šachy jsou vhodné pro profesionály i amatérské šachové hráče.

 • Šachy s dámou a mlýnem

  Šachy s dámou a mlýnem

  Šachový set s dámou obsahuje tří oblíbené hry:  šachy, dáma, mlýn. Šachové figurky (rozměr krále je 30x74 mm) a dámové kameny (Ø 30 mm) jsou dřevěné a oboustranný herní plán o rozměrech 330x330 mm je z tvrdého kartonu.

 • Šachy s figurkami Steunton

  Šachy s figurkami Steunton

  Šachová hra obsahuje dřevěné šachové figurky a herní plán z tvrdého kartonu.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Martina Pokojová fontána Džbánky

Spolupracujeme: Zahradní slunečník