Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - maska zajíc černá

Papírový model 3D - maska zajíc černá

Kód: PP-3ZAY-BLA

Avantgardní zajíc z černého kartonu - zdánlivě obyčejný zajíček, ztotožňovaný s milým a přátelským mazlíčkem, mazlíčkem milovaným těmi nejmenšími, zde byl natřen černou barvou, čímž projekt získal zcela nový, lehce surrealistický nádech. Zcela tmavé barvy kontrastují s roztomilým obrázkem zajíčka, na kterého jsme zvyklí. Přirozeným způsobem je maska ​​černého papírového zajíčka ideální pro focení, kde je klíčem k úspěchu v pozitivním přijetí fotografie zaujmout diváka a upoutat jeho pozornost. Skvěle se hodí i na večírky a domácí večírky, kde jeho nošením jistě ohromíte ostatní hosty. Námi nabízená papírová maska ​​zajíce je 3D model, určený pro svépomocné složení. Uvidíte, že je to snadné!

  • Rozměr ve složeném stavu: 35x26x25 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2
590 Kč růžová
590 Kč černá
Dostupnost: vyprodáno (zbývá pouze 1 kus) (zbývají pouze 2 kusy) (zbývají pouze 3 kusy) (zbývají pouze 4 kusy) (zbývá pouze 5 kusů) > 5 kusů
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - maska zajíc černá
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Umělecký, geometrický design
Masku navrhli talentovaní umělci z renomované značky Paperraz, kteří se zaměřili na inovace a boření se vzory i vědomý odkaz na svět umění tím, že dali hlavě zajíce abstraktní hranatou formu odkazující ke kubismu, jehož hlavní zástupcem byl Picasso. Nejvyšší kvalita zpracování a prvotřídní řemeslné zpracování se hladce prolíná s uměním a vytváří objekt, který ocení každý člověk, který oceňuje kreativitu a moderní přístup. Papírové prvky, umístěné v šabloně, jsou vyrobeny z designového italského kartonu o gramáži 220–290 g/m. Hlava zajíce je celá z papíru a neobsahuje žádné umělé materiály.
Obtížnost sestavení masky je dvě z pětibodové škály a přibližná doba potřebná k sestavení jsou dvě hodiny, sestavení tedy zvládnou i lidé bez manuálních dovedností. Sada také obsahuje rychleschnoucí lepidlo a návod k použití, který vás jednoduchým a dostupným způsobem provede procesem stavby masky. Jeho rozměr po složení je 35x26x25 cm.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 35x26x25 cm
  • Časová náročnost: 2 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 2

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník