Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Papírový model 3D - kočka Bastet černá

Papírový model 3D - kočka Bastet černá

Kód: PP-2KBA-2BG

Bastet - egyptská bohyně koček v podobě 3D figurky od Papercraftu vám přinese lásku, radost, hudbu, tanec, plodnost a zachrání váš domov před zlem.

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x15x32 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3
590 Kč černá
590 Kč šedá
Dostupnost: vyprodáno (zbývá pouze 1 kus) (zbývají pouze 2 kusy) (zbývají pouze 3 kusy) (zbývají pouze 4 kusy) (zbývá pouze 5 kusů) > 5 kusů
Hlídat dostupnost
590 Kč
Papírový model 3D - kočka Bastet černá
Dostupnost:
vyprodáno
Cena:
590 Kč

Cat Bastet – seznamte se s historií kočičí krásy

Bastet byl prezentován jako kotě s náhrdelníkem zdobeným skarabem nebo žena s hlavou kočky nebo lva. Zpočátku v ní Egypťané viděli tvář lvice a ztotožňovali ji s bohem války, ale v důsledku mnoha legend a přesvědčení byla nakonec přijata verze s kočičí povahou a blahodárnými silami. Kult Bastet přežil staletí a proměnil kočky v posvátná zvířata – jak dokazují mumie tvorů pohřbených v nákladných sarkofágech. Legenda je stále živá – vedle pyramidy zůstává figurka Bastet v mnoha vyobrazeních a podobách nejcharakterističtějším mementem z Egypta.

Kočka vyrobená z papíru přináší prosperitu

Bastet - Vizualizováno designéry Paperraz je zobrazením původní postavy bohyně. Když model vystřihnete ze šablony, sestavíte a složíte, uvidíte charakteristický štíhlý kočičí obrys v černé barvě se zlatým náhrdelníkem. Tvar zvířete v životní velikosti umístěné na podstavci nebo stole imituje sedící kočku. Působí elektrizujícím dojmem! Legendární síla kotěte byla okouzlena v této prostorové podobě. Sestavením modelu Bastet si můžete být jisti, že váš domov bude chráněn.

Papercraft cat - láska klepe na dveře

Příznivce pověr a vyznavače černých koček přinášejících smůlu v pátek 13. jistě potěší, že moc má i papírová Bastet. Obdarováním našich blízkých figurkou jim přejeme plodnost a nehynoucí vášeň. Bastet je proto skvělým dárkem pro novomanžele. Je také patronkou tance, radosti a zábavy, takže si můžete směle střihnout model s ohledem na rodiče, tchyně, prarodiče a přátele.

Papírová kočka pro kočičí pomůcky

Bastet jistě uspokojí milovníky koček. A nebudou s ním zacházet jako s dalším předmětem s kočičí tématikou. Vědí, že Bast by měl být uctíván jako jeho vlastní kočka - on se jim odvděčí - dá jim svou péči, milost a magickou moc.

Parametry produktu

  • Rozměr ve složeném stavu: 45x15x32 cm
  • Časová náročnost: 3 hodiny
  • Obtížnost ( 1-5 ): 3

Hodnocení zákazníků (0)

Chcete si stromečky prohlédnout osobně? Stromečky, které nabízíme máme v naší showroom v různých velikostech. Ukázka je možná po předchozí domluvě na telefonním čísle 777 910 325 nebo na e-mailu: info@zanapo.cz

Fotografie uživatelů (0)

Související zboží

  • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
  • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
  • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
  • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu

Spolupracujeme: Zahradní slunečník