Potřebujete poradit ? Volejte +420 703 694 133 (po - pá 8:00 - 16:00)

Elektronické terče dvouřádkové

Dvouřádkové elektronické terče nebo-li dvoudírkové jsou vhodné pro zkušenější hráče. Terče mají políčka pro double nebo triple menší a pouze ve dvou řadcích, taktéž střed je menší. Tyto terče mají stejné rozměry jako soutěžní terče. Jsou vhodné pro trénink nebo pro zábavu s vaší rodinou či přáteli. Pro snadnější trefu doporučujeme třířadkové elektronické terče.

 • Elektronický dvouřádkový terč Bull's Flash
  doprava zdarma

  Elektronický dvouřádkový terč Bull's Flash

  Flash je elegantní elektronický terč se čtyřmi LED displeji, vhodné pro 1-4 hráče nebo 2-4 týmy. Terč Bull's Flash je naprogramovaný hlasem legendárního Russa Braye, známého jako 'The Voice' z Professional Darts Corporation. Obsahuje 6 šipek a 40 soft hrotů.

 • Elektronický terč Bull's Dartforce
  doprava zdarma

  Elektronický terč Bull's Dartforce

  Dartforce je vysoce kvalitní elektronický terč s deseti LED displeji. Vhodný až pro 16 hráčů nebo 2-8 týmů s mnoha funkcemi vč. aktivního asfaltu. Originální turnajová velikost - dvouřádkový segment vč. originálního Bull's Eye.

 • Elektronický terč Bull's Delta IV
  doprava zdarma
  -7%

  Elektronický terč Bull's Delta IV

  Terč Delta IV, patří mezi doporučované elektronické terče s devíti LED displeji. Jedná se o dvouřádkový segment a může na něm hrát až 16 hráčů nebo 2-8 týmů. Má v sobě 38 různých her a 130 herních variant.  

 • Elektronický terč Bull's Lightning
  doprava zdarma

  Elektronický terč Bull's Lightning

  Elektronický terč Bull's Lightning je elegantní terč umístěný v kabinetu s čtyřmi LED displeji a s hlasem RUSS BRAY pro 1-8 hráčů/2-4 týmy. Automatické skóre, vypínání, zvuky. Rozměry: 45x41 cm v uzavřeném stav, 45x85 cm v roloženém stavu. Ideální pro zábavu a trénink.

 • Elektronický terč Bull's Scorpy
  doprava zdarma
  -8%

  Elektronický terč Bull's Scorpy

  Elektronický terč Bull's Scorpy představuje vynikající volbu pro hráče šipek s vyššími ambicemi, ať už se jedná o zapálené amatéry nebo poloprofesionály. S jeho turnajovými rozměry, které zahrnují dvojřadé segmenty a autentické turnajové středy (Bull's Eye), poskytuje tento terč reálný zážitek z hry a umožňuje hráčům zdokonalovat své dovednosti v podmínkách, které se blíží profesionálním turnajům.

 • Jsme přímí dovozci od výrobce Z výrobny přimo k vám
 • Prémiová kvalita produktů dbáme na kvalitu produktů
 • 100% spokojenost ověřeno zákazníky, heureka.cz
 • Rychlá expedice Patříme mezi nejrychlejší na trhu
Naposledy koupil/a Petr Turnajové šachy velikost 6

Spolupracujeme: Zahradní slunečník