Funguje skvěle, výdrž i kvalita bez výhrad.
- Tlačítko s indikátorem
- Nutno občas ručně mýt
Samočistící láhev LARQ Movement s UV-C LED technologií pro hygienicky čistou vodu. Objem 950 ml, výška 27,9 cm, průměr 7,6 cm. Hmotnost 350 g. Vyrobena z nerezové oceli bez BPA, výdrž baterie až 2 měsíce.
LARQ Movement je chytrá samočistící láhev, která pomocí UV-C LED technologie eliminuje až 99,9999 % bakterií a virů. Během 60 sekund vyčistí vodu i vnitřní povrch láhve. Samočistící cyklus se navíc automaticky spouští každé 2 hodiny.
Lahev nabízí dva režimy čištění – běžný (1 klik) a intenzivní (2 kliky). Díky cestovnímu režimu lze tlačítko zablokovat proti nechtěnému spuštění. Indikátor baterie včas upozorní na potřebu dobití přes micro USB. Na jedno nabití vydrží až 1–2 měsíce běžného provozu.
Láhev je vyrobena z lehké nerezové oceli s práškovým lakem a silikonovým obalem. Je bez obsahu BPA. Elegantní černé provedení získalo ocenění Red Dot Award 2019.
Při použití na slazené nápoje či kávu doporučujeme ruční mytí. Pro vodu stačí samočisticí proces.
Oceněna Red Dot Award 2019. Společnost LARQ věnuje část zisku organizacím podporujícím udržitelný přístup k vodě.